reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mnie też, nawet nie mam siły ryczeć... mam tak ściśnięty żołądek, że chce mi się rzygać.... ;( chyba nie będzie mi dane zostać matką... jeszcze nie wiem skąd mam wytrzasnąć kasę na ewentualną następną iui bo M mi powiedział, że nie ma.... :(
 
No to fakt,dopiero od 35 jest za darmo :(
Ale pocieszające jest to że jesteś młodziutka,mi niestety zegar biologiczny tyka nieubłagalnie,zostało mi nie wiele czasu :( :( :(

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jestem młodziutka, tylko co z tego... :( nasienie M jest takie a nie inne i tego nie zmienię... pieniędzy też nie wyczaruję... ;( teraz siedzę w pracy i ryczę jak bóbr bo myślałam, że się uda tym razem tak ładnie wszystko wyglądało....
 
Nouvelle poplacz a jutro się ogarnij i dalszy plan trzeba ustalic.
Ja jestem w podobnej sytuacji, u mnie pierwsze ivf nie wyszło i zero zarodków zostalo i czekamy na kolejne podejście. Nikt nie.powiedział że będzie łatwo ale damy radę :*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nouvelle, dzisiaj jest gorszy dzień... Potrzebujesz ochłonąć, dobrze wiesz, że tylko @ się skończy, odzyskasz siły (to sprawka hormonów) i ruszysz w dalszą drogę. Może to był już ostatni zakręt na drodze do dzidziusia. Nie możesz się poddawać, żeby później nie żałować. Jeszcze wiele rozczarowań w życiu przed Tobą. Uważam jednak, że Wasze dziecko, nie chciałoby mieć takiej smutaśnej mamy. Pokonaj ten zakręt, otrzyj łzy i planuj, planuj, planuj. Dzisiaj nie wiesz skąd wziąć pieniążki na kolejną IUI. Ale jutro jest nowy dzień, nowe możliwości. Może jakaś dodatkowa praca? Może możesz coś sprzedać? Nie wiem, czym się zajmujesz - stąd moje pomysły. Na pewno nie wyczerpałaś wszystkich możliwości.
Przecież nie odpuścisz, kto jak kto, ale nie TY!!! Przesyłam uściski i moc pozytywnej energii;););)
 
Do góry