reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
em36406 ja tez dzis dostalam @ wiec zaczynamy razem staranka. Umowilam sie na wizyte na srode, zobaczymy co sie tam ze mna dzieje, oby bylo wszystko dobrze.
Sony kurcze tak mi przykro, wiem ze zadne slowa Ci teraz nie pomoga ale wiedz ze jestem z Toba i przezywam wszystko z kazda z Was pokolei. Trzeba jakos brnac w to dalej az do skutku.
Odezwe sie po wizycie i opowiem co i jak a narazie trzymajcie sie cieplutko i milego wieczoru dla Was kobietki paaa
aha Błonka łapie ile się da tych fluidkow.. ciekawe czy cos pomoga, dziekuje Kochana
 
reklama
ja byłam dziś na podglądanku:wściekła/y: i dupa... jest 7 pęcherzyków, ale jakaś malizna sama. Dostałam jeszcze jeden fostimon i w środę znów do gina. Jakoś lepiej stymulowałam się na samym Clo. Ehh. jakiś do niczego dziś dzień:no:
 
Sony tak mi przykro, tulę mocno :-(
Błonka nie kasuj suwaczka...to dodaje otuchy w te wredne dni kiedy czeka się tylko na @...a każdy dzień tak bardzo się dłuży
lilonka...pęchole urosną...ja wierze w Twoje pęchole więc Ty tez uwierz.

No to zaczynamy mówić do ciała...jak mantrę..."a teraz ciąża....zachodzimy w ciążę...moje ciało jest lekkie, spokojne. przygotowane do bycia hotelem przez 9 msc...jajeczka rosną....ładnie pękają...plemniczek dostaje się do komórki...jajeczko się zagnieżdza...zachodzimy w ciążę....accchhhhhmmmmm....zachodzimy w ciążę":-D
 
Sony przykro mi, bo byłam pewna że będą 2 kreski. Jak Cię stać na ivf to bierz się do roboty.Bo byś musiała zacząć stymulację przy krótkim protokole w 2 lub 3 dzień @.
 
Sony, bardzo mi przykro, nie poddawaj się.

Błonka, nie kasuj suwaczka. Przecież niepowodzenia innych to niczyja wina. Jesteś fantastycznym przykładem, że strania i walka zostają nagrodzone, wcześniej lub później. Dbaj o siebie i fasolkę.

Hera, oby Twoja mantra zadziałała, tego jeszcze nie próbowałam.

A ja dziś jestem słomianą wdową bo M pojechał na delegację do Krakowa. Wróci jutro wieczorem. Niestety przyplątało mi się kichanie i katar. Wrrryyy.
 
reklama
Do góry