reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    295
reklama
Jestem po wizycie.
Muszę już dzisiaj zgłosić się do szpitala na patologię ciąży. Mam za dużo wód płodowych i rozpiera mi macicę. Dodatkowo zrobił mi się jakiś pierścień koło pępka i on może pęknąć.
A ta ilość wód powoduje, że mogę wogóle nie dostać skurczy porodowych.

Dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki. Wrócę już raczej z Adasiem. Nie wiem jak tam będzie z netem więc mogę się nie odzywać.
Za wszystkie trzymam kciuki...
Jakoś mi smutno... :-( :(
 
Zuziku Adasie to mega silne chlopy wiec sie nic nie martw:-* :-*

Madzia :-*

A teraz zart dnia:
Przyslali mi pismo ze szpitala...


...


Na 3 pazdziernika hahaha!!! Do tego czasu ja juz planuje w ciazy byc;-)
 
Zuzik, najważniejsze, że wszytsko pod kontrolą :) Adasiek silny chłopak po mamie, więc wszytsko będzie dobrze! innej opcji nie bierzemy pod uwagę:) teraz zajmij się tylko Wami, a jak znajdziesz chwilę daj znać - my tu wszytskie wiernie Ci kibicujemy i czekamy na Adasia po tej stronie brzucha :**

Kredka, termin ekstra! przynajmniej się oswoisz z myślą :D

Magda, jazda na relanium jest the best :D wiem, co mówię :p
 
reklama
Zuzik ojej ale numer z tymi wodami ;) Mam nadzieje ze wszystko pójdzie po Twojej myśli :* Powodzenia

Kredka ale termin o_O

Madziu Madziu co tam u Was :D
 
Do góry