reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Marzen
Mistrzem aplikacji jestem ja:p aktywuje ja juz dobrych kilka miesiecy:p

Kredko
Podobnie jak Marzen tez nie mialam zadnych objawow. Nic mnie nie swedzialo, sluz wydawal sie ok. Tylko cos mi nie dalo spokoju jak po @ dalej mialam bialy i do tego grudkowaty sluz...

Aniko
Mnie na stare lata zachcialo sie kolejnych studiow;-) zakres to inzynieria ruchu, nawierzchnie drogowe i projektowanie ukladow kom;-) obrona 10. Stres mam straszny bo materialu jest sporo, a na tej uczelni lubia udup.....:p na obronie...ehbh
Za Ciebie i brata&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& nieustajace:-)

Stacy
Czyli idziesz zgodnie z planem:-)

A ja po wizycie. Dopiero dotarlam do domu. Po drodze Oodwiedzilam apteke. U lekarza: typowy grzybek:-) dostalam robione globulki i jakis lek, ktorego zazyc mam sztuk 4:-), a moj m 1. Poprosilam o monitoring. No i tu jedna optymistyczna dla mnie wiadomosc, ze mialam owulke, bez zadnych tabsow;-)
Na kolejny cykl zaproponowal mi cos innego, ale nazwy nie pamietam:p, ale jeszcze nie gonadrotropiny, bo akurat bede na wakacjach , a przy gonadrot. Powiedzial, ze musze byc na miejscu. Jak nie wyjdzie kolejny cykl bedzie juz na nich:-)

Ot taka sytuacja;-)
 
Lumia przynajmniej wiesz na czym stoisz! Mi tu lekarka kiedys przepisala taka tabletke fluko..cos tam tylko jedna sztuke i byla genialna bo wszystko zniklo w jeden dzien. I jak jade na jakies wczasy to biore ja ze soba gdybym na jezyku dostala
 
Witajcie!
Widzę, że wiele z nas ma przykre doświadczenia z grzybkami, pleśniawkami itp. Ja ostatnio dostałam od dr Macmirror 500 complex. Pisałam Wam, że przeszło szybciutko. Ale to naprawdę uciążliwe takie swędzenia, pieczenia, bleee...
Dzisiaj mój 5 dzień po IUI. Zrobiłam sikańca;-) he he, ale nie po to żeby sprawdzić czy zafasolkowało już może, tylko po to żeby zobaczyć czy ovitrelle już ulotnił się z organizmu.
Kredka, o ile dobrze pamiętam Ty robiłaś testy w tym samym celu? Po ilu dniach Ci zanikł? Ja już dzisiaj nie miałam.
Wogóle po tej IUI czuję się zupełnie inaczej. Nie miałam teraz wzdętego brzucha, nic mnie kłuło, ani nie bolało. Tamtym razem to aż nospe zażywałam...
I teraz jakoś bardziej czekam na betę - jaka by nie wyszła.

Dziewczynki, gratuluję pozdawanych egzaminów, trzymam kciuki za te które przed Wami.
Zafasolkowanym niech betki pięknie rosną.
Wizyty kwalifikacyjne niech pójdą po waszych myślach.
Kredko, a Ty wstrzel się z owulacją wtedy kiedy trzeba.
;-);-);-)
 
Zuzik no ja cos chyba kolo tygodnia po robilam tez zeby sprawdzic i tez juz nie bylo. No ja bede w 11dc na pierwszym usg (piatek) mam nadzieje ze owu wytrzyma do poniedzialku bo mojego doktorka nie ma przez weekend a chce zeby on to robil. W kazdym razie tym razem bede sie sluchac siebie i nie dam sobie zrobic iui az nie zobacze 2 kresek na tescie owu. Nigdy mnie te testy nie zawiodly jak na razie. No i bede sie domagac zastrzyku:-) to juz tak profilaktycznie;-)

A Twoj brak objawow to moze znak jest? Bo ja zawsze mialam wydety brzuch i skurcze. Ciekawe jak bedzie teraz
 
Dziewczyny ja już jestem po wizycie ;-) leki dostałam i mam sie pojawić na kontrolnej wizycie 8 lipca i później juz tam zostane aż do transferu.

Rozmawiałam z lekarzem o zarodkach. Ilu dniowe podają. Wczoraj sie znowu na czytałam wiec musiałam rozwiać swoje wątpliwości. Więc tak dr. M jest za podawaniem 3 dniowych. Oczywiście hoduja do blastocysty ale wg niego nie ma sensu tak długo ciągnąć. Chyba że ktoś chce uniknąć ciąży mnogiej. Jakoś tak ;-)
 
reklama
Stacy czyli na cała stymulacje zostajecie w Bialym:) mieszkanie itd macie zalatwione:) tak?

Ja tak tylko na sekunde bo w pracy :p

Powiedz co dostalas? Jakie leki?

Aniko:* mam nadzieje ze wsztstko ok^^:*
 
Do góry