reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Przebudzilam sie wiec zagladnelan:p
Kredko pamietaj, ze ja dopiero zglebiam temat.. nie chcialam siac absolutnie paniki, tylko uczulic..
Jezeli mialas robione inne badania typu przeciwciala itd i wszystko wyszlo ok, to byc moze taki Twoj urok:) ale powinnas co jakis czas te badania powtarzac i pilnowac sprawy. Wg widelek labu moje tsh jest ok,ale okazuje sie ze powinnam miec nizsze z racji wieku itp.
Moze warto poszperac w internetach? dopytac kogoś madrego?
 
Niebajko a jakie te przeciwciala maja oznaczenie?? Ja jak wiadomo jestem totalna noga we wszystkich kwestiach medycznych...:-(
 
Kredko
Tsh, ft3, ft4, anty:tpo, tg.
Wszystkie razem dadza pelen obraz sytuacji;-)
Jezeli masz ponizej normy to lepiej zrob badania.

Tsh dla kobiet w ciazy powinno wynosic maks 2,5. Optymalna wartosc to 1-1,5.

Niebajko
Kredka ma racje. Siadaj na 4 litery wreszcie:p
 
Lumia jutto sprawdze tamte. Chyba mam zrobione ft3 i 4 mam killa strom a4 z roznymi badaniami wiec nie pamietam co tam dokladnie jest:-)

Lumia i marzen ja Wam bardzo wspolczuje tych infekcji bo ja mialam kilka razy i to swedzenie doprowadzalo do szału... bidulki jestescie. Oby Wam szybko pomoglo. A macie clotrimazolum masc? Bo ja pamietam ze zawsze ja uzywalam i mi pomagala. Poza tym proponuje Wam uzywac wkladek caly czas i plynu do hig. Intymnej bo u mnie odpukac to dziala.
 
reklama
Dziewdzyny, ja tak na szybko, bo godzina zero jutro o 10.00, więc nauki jeszcze trochę, a czasu :/ trzymac kciuki grupowo!!!

Stacy, dobrze, że @ nie zrobiła Ci psikusa :)

Marzen, mam nadzieję, że jutro w dobrym samopoczuciu rozpocznę wakacje :) odpoczywasz?

Lumia, kiedy egzamin? z czego? łączę się :)

widzę, że Niebajka już tu agitację zrobiła co do tsh - badajcie koniecznie!! u mnie wszytskie (tarczycowe) badania wyszły w normie, wiec ciekawa jestem, co powie lekarka w piatek. poki co femibion łykam sama :D

dziś tez wazny dzien dla mojego brata!!! trzymajcie za neigo kciuki! co za tydzien!!!
 
Do góry