reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No to kurcze nie dziwie sie ze sa problemy .... A myślałas zeby kupic buty i isc do zakładu gdzie ortopedyczne na wymiar ci wkładki badz wkladke zrobią ? Czy jakos dajesz rade sama ?
 
reklama
Enenems to jestes ciut nizsza odemnie :-) no ja tak jak mowilam moge ubrac wysokie bo nigdy nie bede od m wyzsza ale wtedy jestem strasznie wysoka. Jak bylam szczuplejsza to w szpilkach wygladalam super a jak mi sie przytylo to juz za duza jestem. Zreszta od poniedzialku ide na zdrowo jedzeniowa diete i zero slodyczy:-)
 
Stacy nie uwierzysz ale 70%ludzi ma jedna wieksza od drugiej! Idz do sklepu gdzie robia buty taneczne bo wtedy zrobia Ci jakie chcesz co do fasonu koloru i obcasu ( moze nie beda najbardziej fancy ale ladne mozba znalezc) ja tak zrobilam na moje wesele i powiem Wam ze przetanczylam cala noc i to bylo najlepsze co moglam zrobic odnosnie butow:-)
 
Mi po ślubie 5 kg przybylo i trudno mi je zrzucić. Ale przy moich 180 cm waga 70 kg nie jest zła. A poza tym puszyste osoby trudniej uprowadzic :p
 
Ostatnia edycja:
Ogólnie nie mam problemu, sportowe czy zimowe jakoś daję radę. Najgorzej właśnie takie czółenka bez palców. Pamiętam jak kiedyś na allegro, ktoś sprzedawał trampki lewy 39 a prawy 40. :tak: Normalnie aukcja dla mnie:-D Buty idealne.

marzen - jakie puszyste? przecież jesteś szczuplutka ;-)
 
Ja kiedyś w sklepie mierzylam sandały 39 i 40 i założyłam od razu wiec sprzedawca tez nie zobaczył ze mam dwa inne buty. Dopiero w domu zobaczyłam rozmiary ale już oddać ich się nie dało bo chodzone:)
 
Marzen no szczuplutka jestes!!! No ja to tez tych butow sie niezle naszukam zawsze bo moja stopa dluga i chuda i wszystkie sandalkowate jak ich nie trzyma pasek przy kostce albo miedzi palcami to mi noga przelatuje:-(

Marzen a mialas je dobre??? To w kwesti sprzedawcy jest sprawdzic numer i powinien Ci wymienic bo i tak tych pozostalych nie sprzeda. Ja bym sie klocila;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja wiedziałam od początku, ze tak sprzedaje. Widocznie mial tylko taka parę. A stwierdziłam że zaryzykuję, tym bardziej ze to byla licytacja i fajne markowe trampki. Buty służą mi do dziś ;-) ciężko sprzedać dwa różne rozmiary, więc w sumie kupiłam je za grosze :-)
 
reklama
Do góry