reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
O diore coz za nadzieja tutaj !! Trzymam kciukasy a bol brzucha oznacza ciąże miesiaczke czyli cokolwiek co sie tam dzieje wiec to nie jest miarodajne hehehe a przynajmniej wiadomo ze cos sie dzieje :)
Zazdroszcze dzialkeczki !!!
 
reklama
Dioreee! Przepraszam, ale ostatnio edytuje kalendarz na telefonie.. Kuzwa pamiętam o Tobie w glowie, a w trakcie edycji gdzieś mi wylecialas;D

poprawiam sie!
Relaksuj sie i czekamy na poniedziałkowe wiesci :*
 
Niebajko niestety nie wiem co jest możliwe do wykonania podczas laparotomii. Laparotomia to taka cesarka? Jesli tak to pewnie można sprawdzić wszystko oprócz szyjki. I przede wszystkim zależy od tego co lekarz miał zlecone i jak bardzo mu się chciało. Endometrium miałaś pobierane do oceny?
 
Dokladnie, taka cesarka. Zaleceniem bylo usuniecie wodniaka jajowodu. Planowo miala to byc laparoskopia. Usunieto jajowod, dr probowal rowniez naprawic drugi, bo byl w zrostach. Wszystko w nich bylo. Najwiekszych konglomeratow jednak nie usunal, bo mogl uszkodzic jelita. O macicy nic nie ma w wypisie, ani nic mi nie mowil... dlatego sie zdziwilam ze tam tez sa zrosty:/a badano hist pat jedynie wycinki jajowodu:/
Zapytam dr o histero na kolejnej wizycie. Jesli transfer sie nie uda bede chciala ja zrobic. I wszystkie inne badania, ktore mi poradzolyscie. Na razie ponoc nie ma takiej potrzeby. i oby juz nie bylo;) dzieki!
 
Niebajka to chyba warto byś zrobiła histero skoro tyle zrostow u Ciebie. Niektóre pewnie będzie można usunąć podczas histeroskopii. Samą histero można też połączyć z biopsja endometrium - przed transferem ta biopsja spełniłaby też rolę zadrapania endo -schratingu
 
Emenems to musi byc niesamowite!!! ♡♡♡♡♡♡♡♡
Polecialy lzy???

Madziula a nie myslalas o adopcji zarodka?
 
Nie... Ja to nie, nawet troche tak udawałam w klinice bo kazdy podniecony a ja to tak po swojemu ale bez łez płaczków o podniet:D
No tak juz mam , ciesze sie zeby nie było :)
 
Smerfeta, tak wlasnie myslalam.. bede w takim razie drazyc temat. Przez te cholerstwa transfer trwal z 15 min zanim dr podal zarodek. Tak jakby cewnik mu sie blokowal, probowal skrecic i pójść glebiej, ale nie mogl:/ Cholernie mnie bolalo i czulam jakby w pewnym momencie przebil sie przez przeszkode :| ? Powiedzial zebym sie nie przejmowala, bo normalnie transfer tak nie wyglada:p prawie lzy mi lecialy. I tak sobie mysle, ze moze dlatego miałam pozniej takie skurcze :|

Dr dolaczyl mi teraz acard, moze cos pomoze ?

@ przybywaj:( zaczynam stresowac sie crio;)

Emenems twarda z Ciebie baba!
 
reklama
Stacy udanych zakupów :) a kiecka jest?

Tak, kiecke już mam, chociaż jeden problem z głowy.

Stacy- ty jestes jak ja, nie masz większych problemow i tak na prawde nie wiadomo czmu nie mozesz a wtedy in vitro ma największe szanse - ja za pierwszym razem :)

Otóż to emenems, niby wszystko ok a tu nic. Dlatego mam wielkie nadzieje na powodzenie in vitro. :tak:

No niestety nici z IUI moje pęcherzyki nic nie urosły niema dominującego jestem załamana niewiem co dalej .......

Przykro mi strasznie, który masz dzień cyklu? Co powiedział lekarz? Może powinnaś zmienić leki?


Ja przyszłam z zakupów z niczym:wściekła/y: Albo ja jestem tak wybredna albo nie ma nic w sklepach. W jednym sklepie nie ma rozmiaru, w drugim zarezerwowałam sobie buty do jutra. :tak: Jutro jadę jeszcze gdzie indziej na poszukiwanie butów jak nie znajdę to się wróce po te. W sumie były wygodne, tylko coś mi odcień nie pasował. :tak:

Ja jestem w domu, to nikt nic nie pisze. Jak mnie nie ma to cała książka wychodzi. :-D
 
Do góry