reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta, tak jak piszesz. Co lekarz inna praktyka. Mnie w tamtym roku poprzedni gin chcial położyć na laparo i zrobic "nacięcie" jajnikow. Jak poczytałam co to jest, nie chcialam być juz jego pacjentka;)
tak czy siak, podczas laparotomii wyciagali mi jajniki ze zrostow, bo byly poprzyklejane do wszystkiego wokol, wiec musieli je pociachac. Faktycznie po operacji cykle mialam krotsze i owulacyjne;) Ale teraz zrosty porobily sie na nowo i kicha, jedyne co, to torbiele sie robia;)
Pytalam z ciekawosci czy Madziulce robili:)

Zuzik wykorzystuj, wykorzystuj:D

Ja juz w domu:) jakis senny dzisiaj dzien... parno i burze chyba przyjda:/

Emenems, halo? Jak tam ♡?

Madziulka, jakie wiesci?

Smerfeta, bo jeszcze mi sie przypomnialo. Nie mialam robionej nigdy histero:/ czy lejarze podczas laparotomii byli w stanie ocenić czt wsztstko jest ok? O zrostach w samej macicy dowiedziałam sie dopiero podczas transferu, gdy doktor nie mogl sie dopchac cewnikiem w odpowiednie miejsce.

Marzen88 ale chyba tez dlugo dzis nie popracujesz, co?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anika idziesz jak burza:D

Następna teoretycznie w pl po 20 czerwca ale jak bede miec kase skocze za 2tygodnie do Oslo znowu prywatnie tylko nie wiem czy to nie za czesto
 
Madziula? Jak to nie wiesz? Co Ci lekarz powiedzial? Ktory to Twoj dzien cyklu, ktory dzień stymulacji? napisz nam dokladniej co i jak. Moze cos doradzimy?
To Twoja pierwsza stymulacja nowym lekiem?


Nie poddawaj sie dziewczyno!
 
Ostatnia edycja:
A dalej odetchniesz, trzrba jeszxze na nieprawidłowość swiata powyklinac a potem pokochać sie z mezem z milosci a nie dla robienia dzieci, ogarnac sie i przeanalizować cykl i poszukac moze innych lekow i innego systemu stymulacji :)
 
reklama
madziula,co Ci lekarz powiedział dokładnie?
Emenems ale Ci fajnie, jak ja bym chciała kiedyś usłyszeć serduszko swojego dziecka mhh :)
Kredka, może do wieczora Ci przejdą te bóle,ileż można!

Aa i zauważyłam,że nie ma mnie w kalendarzu.. nie wiem co dalej będzie jutro minie dwa tygodnie od iui. Dziś 25dc na razie @ brak i nie boli brzuch dzisiaj. Jeśli do poniedziałku @ nie przyjdzie będę się testowała.

Popołudniu jedziemy na weekend do rodziców, znów będę miała zaległości..
Miłego weekendu kochane! :)
 
Do góry