reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Madzia :-*
A mnie drugi dzien cos strzelilo w szyi tylko nie tak jak jest czasem postrzal ze sie nie da w jedna strone glowy przekrecic tylko tak ze sie nie da w obie i przod tyl tez za bardzo nie i mam yczucie jakby mi glowa miala odpasc i byla za ciezka dla szyi... myslalam ze mi przejdzie:-(
 
reklama
Wydaje mi sie ze wczoraj zle spalam bo juz w nocy sie z bolem obudzilam ale zasnelam i jak wstalam to mislam taka ciezka glowe ze nie moglam jej z lozka podniesc i bokiem wstawalam i dzis spalam bez poduszki tylko na jasku i myslalam ze mi przejdzie ale nie:-( jak za dwa dni nie przejdzie to pojde do lekarza.

Szukalam na anglojezycznych stronach o tych badaniach ( zeby wiedziec jak sie nazywaja) i zrobilam sobie krotka liste wiec po hsg pojde fo doktora i zapytam co oni mi moga zrobic ( u nas laboratoria nie istnieja i krew pobiera sie w przychodni na badania ktore lekarz przepisze i to wysyla sie do szpitala) ale zanim pojde to jeszcze przedzwonie do szpitala i popytam czy takie robis bo moja lekarka jak pytalam o amh kiedys to za bardzo sie w tym temacie nie orientowala. Jak z nia nic nie zalatwie to przedzwonie do mojego "szalonego" gina i zobacze co on moze.
 
Dziewczyny "idz zrob przeswietlenie" te slowa wprawiaja mnie w smiech:-D haha to nie takie proste! Musialabym isc do lekarza po skierowanie i z ta kartka jechac do szpitala i tam czekac na emergency okolo 6-8 godzin:-) wiec poczekam te dwa dni :-)
 
Aaaaaa no u nas tez bym do rodzinnego musiała ale mamy mini szpital 25 km od nas to by dało rade w 3 dni moze zalatwic heheh
 
reklama
czytam dziewczyny Kredka i emenems co piszecie. i tak Wam powiem, że tyle się słyszy że w PL służba zdrowia taka zła, że na tzw zachodzie to nie do pomyślenia, a jednak...

ale słyszałam , że nowy prezydent zrobi tak że nie będzie kolejek do lekarza. zastanawialiśmy się jak i jest wniosek rozmyślań część zamknie za zegarki, część za koperty, część za in vitro reszta ucieknie za granicę i nie będzie do kogo kolejek tworzyć;-)
 
Do góry