reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kredka a czy ty kochana mozesz mi dwoją historie lekko przypomniec?

Znam to ..... Tez e pl nie mieszkam
Sciskam cie babo
 
reklama
Kredka po to tutaj jesteśmy żeby dzielić się smutnym i radosnymi nowinkami.Kto jak kto ale my Cie na pewno rozumiemy.Każda z nas ma wiele prób za sobą i każda przeżywała swoje niepowodzenia. Też już wylalam morze łez. Często jest tak że człowiek nie ma już sił, załamuje się ale miną 2-3 i nabiera sił na dalszą walkę i jest jeszcze bardziej zdeterminowany czego i Tobie życzę. Podstawa podnieść się po niepowodzeni, a płacz czaseom pomaga

Smerfeta byle do 15 stej:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pięknie dziekuje za kciuki:happy:

Na poczatek gratulacje dla Emenems!
To nie sa zwidy to nie sa dziwny to jest ciąża:rofl2:

Enni na przyrost bety czekam i Twoja informacje!

Mialyscie racje, brak informacji to dobre informacje.
Klinika informuje jesli zle sie dzieje.
Rozmrozily sie wszystkie dzieciaki.
Jednak dwa z nich niestety nie wygladaja za dobrze i oczywiscie lekarka mowi, ze maja szanse, ale znikome.
Jeden zaś wyglada na ładna dziewczynkę;)
Oczywiecie wzięłam wszystkie i czekam...teraz tylko to mi pozostało...
 
Kredko zacznij malować swój swiat z rozmachem, z użyciem kolorów.
Cos mi sie wydaje, ze Ty chcesz za ołówek nam tu robic. Nie warto, zycie jest za krótkie, a wiesz, ze ja wiem co mowie...:happy::-):laugh2:
 
Pole to zaszalalas :-D ja tam trzymam kciuki za dwie dziewczynki, trzeci moze byc chłopak ;-)

Idę powalczyć z wózkiem i psem na spacerze. Ledwo dziś chodzę bo mi w krzyżu coś poszło
 
Pole chyba za wegielek bo bardziej czarny hehe
A tak na serio to ja wiem ze zycie jest za krotkie na smuty ale zyc bez dziecka to tez szalu nie ma:-( i jakos tak mnie dzisiaj naszlo na ryczenie jak tego maila napisalam do lekarza..

No i kochana trzymam kciuki za dziewczynke:-*
 
Pole to masz male przedszkole w brzuszku:) kropkom musi byc wesolo^^

Enni kciuki za Twoja bete;) na pewno bedzie wielka!

Kredko! Zobaczysz, ze niedlugo namalujesz nam piekna tecze:)
Nasza droga do bycia mama nie jest najprostsza, ale w końcu kazdej sie uda! Dzisiaj sie wyplacz, wyzal, a jutro zobaczysz, bedzie lepiej:) :* do boju!

Enni Ty 14.05 serudzko będziesz ogladac, a u mnie wizyta po porazce, mam nadzieje ze dostane zielone swiatlo do crio..
 
reklama
Pole - trzymam mocno kciuki za twoje kropki. :-)

Kredka - nie zalamuj sie kochana, ja wczoraj miałam chwilę zwątpienia. Musimy walczyć, tylko to nam zostało. Ja mocno w ro wierzę, ze kiedyś sie uda. Dzisiaj rozmawialiśmy co gdy sie nie uda. Na dzień dzisiejszy jest to ostatnie podejście do IUI. Jest to tak bardzo smutne :-(
 
Do góry