reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Agawa
Wielkie gratulacje:) a jak Ty się czujesz?

Luize
Dziekuje za fluidki łapie pełnymi garsciami:-)

Kasik
Kciukasy za pełne 38 tyg:tak:;-)

Gos
Gratuluje znalezienia pracy, tak szybko;-):-)

Kochane a ja mam do Was pytanie. Czy po inseminacji czułyście się tak "chorobowo"? dziś wyjątkowo zmęczona jestem, słaba no i jakies dreszcze mam troszke i czuje sie rozpalona:-p. NIestety wczoraj zbiłam termomert:-p wiec nie mogę sprawdzić czy mam temp. Mam nadzieje, ze mnie nic ie rozkłada, bo się chyba załamie:baffled: A może to przez leki acard, encorton? możliwe to?
 
reklama
Kredka chyba od kwietnia :) albo i szybciej w zaleznosci od tego jak zalatwie szkolenia i weksle :(
Agawa gratuluje i caluje :-*
Lumia ja tak mialam, bolaly mnie stawy i czulam sie jakby mnie grypa brala :(
 
Ło Matko! A to sypnęło dzieciakami:)
Agaawo moje gratulacje dla mamy, chłopak widze rosły i solidny tak jak zapowiedzi wskazywały:)))
Wszystkiego dla Was dobrego od dziś na resztę życia:happy2:

Dziekuje dziewczyny za ciepłe słowa, to wazne dla mnie wsparcie.
Kasik no ciazowej sesji to ja nie miałam, nawet domowej, wiec nic nie doradze.
Choc kiedyś robiłam kiedyś zdjecia koleżance w ciazy.
ale raczej ubrane. W eleganckiej wyjściowej sukience oraz z kolejno trzymanymi na tle brzucha owocami- limonka,pomarańcza,grapefruit i arbuz.
 
Kasik co do sesji domowej to super wychodza czarno biale moja przyjaciolka takie miala na czarnym tle ( moze dorwiesz czarne przescieradlo gdzies) i najlepiej prawie gole tylko rekami mozesz zaslonic to co chcesz;-) i Twoj m gola klata i czarne spodnie ( albo bez hehe) Ty go mozesz zaslonic :-)
 
A teraz mi przyszlo do glowy ze jeszcze mozesz wziasc duzo tulipanow lub jakis innych kwiatow i sie jakby z nimi zaslonic tak zeby tylko brzuch byl odkryty i potem niech ktos te zdjecia fajnie obrobi zostawiajac cale czarno biale i tylko zrobic kolor na kwiatach ( ciezko mi to wytlumaczyc piszac ale jak wyobrazisz sobie ze czescia tulipanow z lodygami na bok zaslaniasz biust i sa one pod Twoja reka i druga reka to samo i tulipany zaslaniaja dol)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kredka sama robie zdjecia co miesiac ale takie zwykle w lustrze wiec jakas pamiatka bedzie. Zreszta z dnia na dzien wygladam i czuje sie gorzej wiec jak sie pani fotograf nie wyrobi to nie bedzie tragedii. Bardziej zalezy mi na sesji noworodkowej, ktora trzeba wykonac do 14 dnia zycia bo wtedy dziecko duzo spi i mozna je ulozyc w kazdej pozycji.
 
Do góry