reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kaski, ja wierze, ze wszystko dobrze, tylko musisz mieć jakies objawy poprostu, żebyś wiedziała, ze Kropek jest i sie nie przemęczała. Sciskam! &&&&&&&
 
reklama
Dzieki dziewczyny jakos sie mamy...choc mogło by byc lepiej, chemia robi swoje... Na wspomniana siatkówkę mamy dzis bilety na finał, ale niestety M nie ma tyle sił:(
Wiec cóż szkoda, ale takie nasze zycie. Wazne, ze chociaż jest...
 
Agaawa obyś miała rację :-)

A my dzisiaj jedziemy do nowej restauracji, 20 km od nas. W końcu jakaś inna kuchnia niż nasza. Mam nadzieję, że zjemy coś dobrego, pospacerujemy po plaży. Trochę się odstresuję a wieczorem mecz :tak::-)

Pole a może do wieczora M się lepiej poczuje i jednak pójdziecie? Fajna sprawa obejrzeć mecz na żywo, zazdroszczę biletów ;-)
 
Smacznego Kasik. Opowiedz potem czy było warto;)
No mecz w Katowicach, a my w Gdansku. Decyzja zapadła i nie ma odwołania. Niestety za szybko od chemii. Sam mecz to pikuś lub Pan Pikuś, ale ta jazda w niepełnej formie jest za bardzo męcząca na teraz.
Szkoda, bo bilety sie zmarnowaly:(
 
Pole rzeczywiście szkoda biletów, mogliście chociaż znajomym oddać.

My już po obiadku, dobrze, że najpierw poszliśmy na spacer bo jeszcze nie byliśmy głodni bo była ładna pogoda. Jak już siedzieliśmy w restauracji zaczęło padać i pada cały czas :-( Restauracja sama w sobie baaaardzo elegancka, duża sala, jak to mówi mój M wszystko "ą, ę, g...o przez rz" a na stole sztuczne róże ;-) :-D No cóż, zboczenie zawodowe. Karta dosyć mała i nie za bardzo miałam co wybrać bo wszystko miało albo grzyby albo sery pleśniowe itp. W końcu zostałam przy pierogach z mięsem, całkiem smaczne. M zjadł polędwicę wołową, była fajnie podana bo surowa na półmisku a do tego gorący kamień do usmażenia sobie samemu. Fajna sprawa bo można zrobić sobie tak jak się lubi, mój M lubi półkrwistą i nawet mu się udało :tak: Niestety desery skromne bo tylko sernik, lody i mus jogurtowy z musli więc nie zjadłam żadnego. Ale za to po przyjeździe moje panie obiecały na kolację knedle ze śliwkami bo ostatnio bardzo mi smakowały :-)
 
Kasik tymi knedlami to mi takiego smaka narobiłaś że kupiłam sobie w piątek w pracy ale niestety zamiast śliwek miały suchą marmoladę śliwkową i cały urok prysł... a tak wspominam knedliczki słowackie ze śliwkami -eh to był smak ;-) Wczoraj kupiłam dwie bluzki ciążowe w H&M, ale ze spodniami to jeszcze poczekam bo nie potrafię sobie dobrać

Pole dużo zdrówka i sił dla małżonka.

My dziś ponownie do kina. Dziś na Miasto 44, a wczoraj oglądaliśmy Więzień labiryntu. Uciekam bo zaraz wychodzimy
Miłego dnia dziewczyny!!!
 
Agaawa, Smerfeta - dzięki za fluidki i jeśli się da proszę o więcej, teraz mi bardzo potrzebne :-)

Kasik, Anika - jutro po transferze napiszę ile będziemy mieć zarodków, może się zdziwicie, ale nie chciałam w piątek znać szczegółów, aby się nie zamartwiać i za dużo nie analizować, wystarczyła mi informacja od lekarza, że są dobrej klasy i że możemy trzymać je do 5 doby. Mam tylko wielką nadzieję, że mają się dobrze w dalszym ciągu. Jutro się dowiem.

Pole - ja chętnie oddam trochę tej mocy, aby u Was było lepiej ...
 
reklama
No Kasik sprytna restauracja...ile razy to ja stek odsylalam do kuchni, bo nie tak wysmazony...a tu konsumencie miej pretesje sam do siebie...
Ale sztuczne róże w moich oczach skreślają lokal również, jeden kwiatek ale prawdziwy. A i przypomniało mi sie jak sie nazywa Poczekajka to amuse-bouche.
Biletow nie mogliśmy oddać, bo M dostał je od prezesa S., nie były anonimowe.

Smerfeto jak film? Jestem ciekawa bardzo opinii kogos dla kogo Powstanie cos znaczy:)
Luize bardzo czekam na jutrzejsze wiadomości od Ciebie. Myślami jutro z Tobą:happy2:
 
Do góry