reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sprostowanie pobrali 7 kumulusow ale 1 jest inny i nie wiadomo czy jest w nim komorka. Najgorsze jest to, ze dopiero w poniedzialek sie dowiem czy cos sie zaplodnilo, twierdza, ze w soboty nie ma konsultacji z embriologiem a przeciez ostatnio tez mialam w sobote :( Sprobuje napisac sms'a do doktorka, moze on sie dowie mimo, ze ma jutro wolne. Czuje sie ok ale to pewnie dzieki pyralginie, ktora byla w kroplowce, zobaczymy pozniej. Dla relaksu odwiedzilam TH z efektem koncowym - torebka pasujaca do butow na koturnie ;)
 
Próba zdjecia:))

pole i nie wychodzi mimo obrocenia zdjecia o 360*. Juz nie mam pojęcia co jest nie tak. Jeszcze moze w chwili wolnej męża podręczę:))
 
Wrrr albo mrrrauuu Agaawo nie wiem co jest nie tak, ale przemyśle;) Na razie przychodzi mi jedno-ciaza:)))
Kasiksuper, ze sklep przejmujesz, to ja Twoj rabat;) Daj znać jakby jednak doktorek wiedział co u embriologa słychać. bede zaglądać, co prawda mam gości na weekend i od wczoraj gotuje, ale sa rzeczy ważne i ważniejsze:-)
 
Pole nie wytrzymałam i napisam przed chwilą sms'a do doktorka. Zobaczymy czy uda mu się czegoś dowiedzieć i czy oddzwoni. Ale jak zadzwonią z Invicty to chyba w sekundę osiwieję bo nie będę wiedziała czy dzwonią dzięki niemu czy tak jak mi powiedziano wczoraj - jak będzie źle to zadzwoni embiolog w sobotę a jak dobrze to w poniedziałek :szok:

Edit: doktorek odpisał - 2 komórki się zapłodniły, teraz nie pozostaje nic innego jak modlić się, żeby dotrwały do 5-tej dobry i żeby transfer się odbył :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry