reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja się śmieje że rzepak pachnie "piniądzem"

Kasik36 kciuki żebyś wystartowala.
Smerfeta pewnie poszla na stół myślę o bidulce żeby wszystko się udało.
 
Blue gratulujemy, ze...przezylas do urlopu...ja wiem o pińondze czy rzepak walczysz:(
Queen ja jednak Ci zycze, zeby mąż nie musiał wyjeżdżać, w koncu to działanie doraźne, a dobra praca w kraju jednak bardziej perspektywiczna.
Agaawa my tu wszystkie jak jeden mąż trzymamy kciuki. W końcu Ladybea musi sie kopsnać na porodówkę i trzeba następnej dźwigaczki brzucha. Rotacja musi byc, no!
Kasik ostatni bedą pierwszymi, moze tego sie trzymajmy kochana, co?
Smerfeto Ty do nas ze stołu operacyjnego piszesz? Co uzależnienie to uzależnienie.

Dziękujemy za odwiedziny. Marzy nam sie, zeby wspomnienia zostały z nami jak najdłużej...
 
Dziewczyny strasznie się martwię. Dostałam mega rozciagliwego śluzu dziś mam 7dc. A jak się okaże ze nic się nie da pobrać. W sumie biorę zastrzyki to chyba jeszcze coś tam urośnie. Sama nie wiem :/
 
Agaawa, super, że ciąża ładnie się rozwija :tak: Kciuki trzymamy tu razem cały czas. Wiem, jak ciągnie się czas do wizyty... i tak do każdej kolejnej, ale tak naprawdę to tylko chwila i zobaczysz serduszko :tak: I, jak pisała Kasik, dbaj o siebie, nie przesadzaj z pracą...
Pole, piękne zdjęcia, jak zawsze zresztą :tak: Dziękuję za wirtualną wycieczkę na pola lawendowe ;-) Teraz muszę taką w realu sobie zorganizować...
Smerfeta, ale się cieszę! Suuuuper :-) Teraz już musi być dobrze!
Kasik, kciuki zaciśnięte, czekam na wieści.
Blue, o ile czytasz, bo ja bym pewnie na Twoim miejscu teraz przespała 2 dni, odpocznij ;-)
Milena, mam nadzieje, że u Ciebie wszystko ok.
Anika, Pole, dzięki za informację o zwyczaju zębowym. Mąż już wie, że zakupki nas nie ominą ;-) To oczywiście dotyczy wszystkich kolejnych zębów, hmm? Bo właśnie drugi się bierze za wychodzenie, jak widzę, a mój Mały Bohater niestety boleśnie odczuwa...
 
Quinn... poniewaz pracuję na umowę zlecenie to w czasie kiedy podchodziłam do adopcji zarodka i majac wolne nie mialam wypłaty. musze to odpracować :/ zeby jakoś dociagnąć do normalnosci.druga sprawa jest taka-nie pracuję..nie zarabiam..wiec jak chcę cos wolne..to musze nadrobic wczęsniej bądz pozniej. a bardzo potrzebuję kilka dni wolnego...wiec zeby miec teraz wolne musiałam się sprężyć :(

no...
a jesli chodzi o rzepak..ma specyficzny zapach..ale tak lubię te żółte połacie:)
 
reklama
Ja tak na szybko z drogi. Jak @ przyjdzie do 11-tego to sie zalapie w tym cyklu :) Mam nadzieje, ze @ nie zrobi psikusa, planowo powinna przyjsc 9-tego. Leki sa refundowane dla wszystkich, nie tylko przy ivf ale tez IUI i przy stymulowanych starankach naturalnych. Oczywiscie szkoda wykorzystywac to poza ivf bo mozna tylko 3 stymulacje. Jak lekarz nie ma umowy z nfz to klinika obchodzi ten problem tak, ze lekarz prowadzacy rozpisuje leki a recepte wypisuje ten lekarz w klinice, ktory ma umowe. Moj ma jeszcze dzisiaj zlozyc wniosek ale powiedzial, zeby sie nie martwic bo zrobi tak, zeby bylo dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry