reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej Dziewczyny,
Smerfeta, dzięki, że pytasz :) jakoś sobie radzimy. Szymonek ma straszne kolki, na które nic nie pomaga, więc łatwo nie jest, ale jest cu-dow-ny :)
Ladybea, gratuluję! Niech Córcia zdrowo rośnie :) bardzo mocno trzymam kciuki i mam nadzieję wkrótce przeczytać dobre wieści &&&&&&&&&&&7
Enni, Queen, bziunia, bardzo mocno Wam kibicuję i mam nadzieję, że wkrótce przeczytam dobre wiadomości &&&&&&&&&&&
Kasica i dziewczyny po iui, za Was też kciuki &&&&&&&&&&&&&&
Kasik, Smerfeta, Agaawa, wiem, że u Was jeszcze trochę, ale już trzymam kciuki &&&&&&
Witam nowe Dziewczyny i powodzenia!!!
czytam Was cały czas, ale nie jestem w stanie odpisywać niestety. Czasu brakuje mi na wszystko :( A jak on leci... jutro mój Synuś kończy 2 miesiące...
Udało mi się wrzucić zdjęcia :) do obejrzenia jak u Pole. Niestety nie układają się chronologicznie, nie wiem czy da się to zmienić nie usuwając ich, a nie mam czasu sprawdzić :( Kasik, Pole, Wam wysyłam zaproszenia, bo już kiedyś wspominałyście, że chcecie zobaczyć mojego Księcia :) tzn. Pole nie musiałam... Jeśli jeszcze któraś z Was by chciała to dajcie znać.
Budzi się Młody, muszę uciekać - w takim tempie to poród opiszę może jak skończy pół roku...
Trzymajcie się kochane, miłego weekendu i do następnego :)
 
Ostatnia edycja:
Ladybea super! Marzenie spełnione
a020.gif
a030.gif

Kasik to z Ciebie bardzo zabawowa dziewczyna hahaha ;-) Fajnie, trzeba korzystać z życia :tak:
Queen dopiero na godz 18 mam wizytę, a Ty punkcje masz pewnie z samego rańca?
Yoanna znawcą nie jestem w temacie kolek ale koleżanka zawsze powtarzała - herbatka z kopru włoskiego, a inna jakieś leki z niemiec ściągała... może już próbowałaś a jeśli nie to może..? wysłałam Ci zaproszenie aby też zobaczyć jak ma się Szymonek ;-)
 
Yoanna82, dziękuję za kibicowanie i zgłaszam wielką chęć obejrzenia Małego Księcia :happy:
Smerfeta, no ja dopiero jutro na 100% dowiem się, czy będę miała punkcję w środę, ale jeżeli tak to pewnie rano bo z tego co mi się obiło o uszy to zabiegi zawsze są rano.
 
Dzięki Dziewczyny,
Smerfeta, a dziękuję - też uważam, że fajny chłopak ;-) W ogóle ja jestem szatynką z brązowymi oczami, mój M. w ogóle ciemny brunet a Książę jak na razie blondasek z niebieskimi oczętami, więc czekamy czy nam się wybarwi :-D
niestety, próbowaliśmy herbatek, kropelek cudownych niemieckich i polskich i wielu innych sposobów. Szczerze to zdziwiłabym się bardzo gdyby się okazało, że o jakiejś opcji nie słyszałam. My widocznie należymy do tej grupy, gdzie jedynym lekarstwem jest czas. Oby tylko przeszło po tych standardowych 3 miesiącach, bo mi się dziecko strasznie męczy :-(
Mogę o sobie powiedzieć, że jestem kolkowym ekspertem, więc jak u Was się pojawi taki problem (czego nie życzę) to walcie jak w dym :tak:
Ladybea, wysłałam Ci zaproszenie :-) Też jestem ciekawa imienia Motylki :tak:
Queen, zaakceptowałam zaproszenie :tak: Kciuki za punkcję zaciśnięte &&&&&&&&
 
reklama
Do góry