reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ladybea dzięki za info :-) A powiedz mo czy dupek też jest dowcipny? Nigdy go nie miałam. Dlaczego nie lubisz lutki 100? Ma fajny aplikator a największą jej zaletą jest to, że bierze się 2 razy mniej niż 50-tki. Teraz musiałabym brać 8 50-tek na raz a tak tylko 4 ;-)
 
reklama
kasik,smerfeta...za was kciukasy mega trzymam!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&jesteście dla nas wszystkich tutaj nie lada przykładem!!:tak:,serio...bynajmniej dla mnie,nie poddajecie się,walczycie do końca...i juz za kilka mc .będa tego "SKUTKI":-D:tak:,pozytywne SKUTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):tak::-D:tak::-D:-)..
Ja kończę czytać książkę i zmykam do łoza...do chrapiącego męża;-),który za 4 godzinki wstaje do pracy......EHHHHHHHHHHHHH.KASIK,SMERFETA............,ile kobietki macie lat????..kasik,ty masz 36......??jak twój nick pokazuje?????????????!!,a Ty smerfeta?????????
Wy dla mnie dziewczyny..jesteście mega najlepsze!!!!:tak:serio.....nie wiem,czemu,alle właśnie walka Wasza tak mnie motywuje,ze w głowie sie nie mieści....:tak::-)
Wszystkie tutaj jesteśmy po to by mieć przy sobie Nasze upragnione Szczęscie!!:tak:,dlatego walczymy ile sie da i ile mamy sił prawda??!!!:-),A będzie dobrze!!
 
Ostatnia edycja:
No to mamy oswiadczyny;)

Czyli transferowki za Was teraz mocno mocno, tym razem doszlyscie duuuuzo dalej niz ostatnio,a to daje znacznie więcej niz nadzieje:happy:

Anabel potwierdzam, ze ta kropka potem ciagle chce jeść,duzo sika i czasem płacze. W każdym razie moja kropka tak ma:-)

Madzia i Piotr bardzo sie cieszę, zastanawiałam sie co Ci powie lekarz, bo czasem mozna trafić na endokrynologa konowala...
Ale widze, ze spokojnie. No i przede wszystkim. Ty byłaś czujna. Teraz powinno byc duzo bezpieczniej.
 
witam sie niedzielnie z kawką...:)....
U nas super pogoda,ciepło,że ho ho!!:tak:,
Na 12.30 do kościoła,sama,bo mój mąz w pracy dziś do godziny 14.Po obiedzie siostra z córami na przyjechać i tak zleci niedziela,a jutro na rano do pracy...
Pole,jak Kicius sie sprawuje???:-)
Dziś mam 27 dc.cyklu,więc niedługo przyjdzie zapewne @.....w 2dc zaczynam brać Clo i potem iui...
 
Kasik nie spotkalam sie z dowcipnym dupkiem. A luteiny nie lubie bo biore ja na noc i zawsze sie boje ze zaraz siku mi sie zachce wiec od 20 staram sie nie pic, a mnie teraz wyjatkowo suszy. Poza tym zdecydowanie wole doustne leki.
 
Kasica Ty za duzo tej kawy pijesz;) Ale swoją droga tez bym sie chętnie napila,ale zrobiona przez M...
Kicius rośnie podobno wybornie, mam juz kartony rzeczy,w ktore nie wchodzi...
Jednak ciagle prawie łysy:sorry:
 
Hejka!
Kasica nie zawstydzaj mnie ;-) wierz mi że na bb są o wiele większe fajterki, choćby na wątku o ivf bądź z tego wątku ale już cieszące się swoim dzieckiem.
Kasica jestem z Twojego rocznika :-) a nick Kasik przeterminował się ;-) Też idę na 12.30 do kościoła :-)

Pole rozumiem że wojak się oświadczył? Była impreza? A karton ubranek odłoż na strych czy do piwnicy, będzie dla kolejnych dzieciątek i nic się nie zmarnuje :-)

Jestem dziewczyny w dobrym nastroju choć wiem że może być różnie, ale przynajmniej wiem że możemy mieć zarodeczki czyli że nasze materiały genetyczne łączą się ;-):-D
 
Smerfeto miałam na mysli koleżankę, ktora prawie sie Wam oświadczyła:rofl2:
Moze tak mi głupoty z bani wychodzą, bo babcia pojechała z dzieckiem na spacer i z nadmiaru czasu zamiast ogarnąć siebie i swoje otoczenie ogarniam net...
 
reklama
Do góry