reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ewis super wieści, gratulacje !!!! Kciuki trzymam nadal :tak:
Yoanna, masz wysoką betę więc w tym tygodniu zarodki może być już widać :tak: u każdej jest inaczej, no i to też zależy od sprzętu lekarza, trzymam kciuki za wizytę
Blue cały czas trzymam kciuki &&&&&&&
Kwiatuszek ten lekarz jest śmieszny...ja dostałam skierowanie od ogólnego, powiedziałam że byłam w poradni genetycznej i kazali mi przyjśc ze skierowaniem od ogólnego to mi zrobią za darmo badania...a może spróbuj iśc do innego ogólnego, bo ja stwierdziłam że jak ten mi nie da to będę chodzić po kolei do innych, nie wiem jakie wy macie badania do zrobienia, ale nasze kosztowałyby ok 1200zł, więc kurcze ulicą tyle kasy nie chodzi, a w końcu składki też opłacamy :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny :biggrin2: strasznie się denerwuję, a czas jakby stał w miejscu...
Genna, hehe dobre pytanie, mam być u lekarza między 16 a 17 jeśli zdążę, a jeśli nie to o 20, więc może być różnie. ;-) Na razie nastawiam się na tą 16-17, ale dam znać, gdyby się zmieniło.
Pełna, no mam nadzieję... Zobaczymy. Zbliża się chwila prawdy.
Nati, kciuki za wizytę.
Ewis, Blue, kciuki cały czas &&&&&
 
Ewis...gratuluję... :*
obyś została mamusią..bo któraś z nas musi:)


mi nie dzwonią..nie dają znac.po 15 mój mąż zadzwoni do biologów ile w ogóle mają komórek i jak to wyglada.
 
Witam się dziewczynki w to deszczowe przedpołudnie :-) Chyba już jesień idzie, brrrrrrrrr ;-)

Nati35 wizytę mam na godz 16:20 ale o 13 mam jeszcze oddać krew bo 3 h się czeka a mam mieć przed monitoringiem tak więc niedługo muszę już wyjeżdżać.

Ewis to super, że macie w czym wybierać :-) Będziesz miała transfer podobnie jak ja IUI więc testować będziemy pewnie razem. Może jeszcze nati35 do nas dołączy. W kupie raźniej :-);-):-D

Smerfeta w Invikcie nie ma już niestety "In vitro do skutku" :(

Yoanna82 trzymam kciuki, żeby usg uspokoiło Twoje obawy:tak:

Blueskye moje myśli cały czas są z Tobą, trzymam kciuki:-)
 
Cześc dziewczyny:)
Mało sie udzielam ale czytam Was regularnie, trzymam za Was wszystkie ckciuki. Ja z 3 iui pewnie dołączę się do was za miesiąc.
Ewis to teraz trzymam kciuki za transfer;)
 
witam:tak: u mnie dla zamieszania mi w głowie tempka się znowu dziś podniosła... ale chyba tylko żeby jutro spaść w dół:-p

kasik, yoanna trzymam kciuki za wizyty,
blue nadal kciuki za jajeczka&&&&&&
ewis super :tak:
kwiatuszek a na jakie badania chciałaś skierowanie? Bo ja też mam teraz trochę zrobić i mi gin wypisze skierowanie ale oczywiście jak mój m chciał ostatnio skierowanie na hormony i testosteron to mu lekarz ogólny nie chciał dać. W tym przypadku to dałam sobie spokój bo to akurat nie dużo kosztuje ale kurna po co się płaci składki?? Przecież w naszych przypadkach co rusz trzeba jakieś badania robić...

właśnie wszamałam koktajl z truskawek:-) mniam
miłego dnia
 
jane, a może jednak jest szansa, że nie spadnie? na wszelki wypadek trzymam kciuki &&& :-)
Kasik36, powodzenia na wizycie. Mam nadzieję, że się uda i IUI nie wypadnie w niedzielę &&&
 
reklama
Jane, wszystkie ciężko pracują :-p
Blue, po godz 15!!! opierdzielajcie ich tam równo!!! trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasik36 jakie badania krwi robisz?
Enni, to Ty czekasz na wyniki cyto, prawda? masz już jakąś info?
Kasik81, Elianka co u Was? co porobiacie?
 
Do góry