reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Patuska, ewis póki co damy sobie spokuj z witaminami. Tzn folik będzie brać cały czas. Ma dużą ilość więc maślę, że w końcu musi się udać:tak:
właśnie wróciłam ze squasha więc idę pod prysznic wskczyć i mogę reszte wieczoru z czystym sercem się obijać:tak:
 
Pole ja juz przed ciążą miałam wystający brzuszek i sporą warstwę tłuszczu, więc ja nie widziałam długo ciążowego brzuszka, bo po prostu mój zatłuszczony wypełniał się dzieckiem, dopiero koło 16 tyg zaczełam widzieć taki "ciążowy"...wcześniej w ogóle nie puchłam, tylko teraz odkąd zrobiło się ciepło puchną mi stopy i dłonie, zawsze miałam mega chude dłonie i długaśne palce jak anorektyczka a teraz pod wpływem ciepełka to mam jak słonica :eek: więc Ty pewnie puchniesz z powodu temperaturki na dworze...albo tez jesteś długo na nogach i dlatego, jak tylko siadasz to podkładaj coś pod nogi...a co Ci waga pokazuje? Ja do 3 miesiąca mimo że mało jadłam i wymiotowałam to przytyłam 3kg, nie wiem w ogóle jak.... a potem apetyt wrócił a waga powoli szła w górę, łącznie do tej pory przytyłam 10 kg, więc uważam to za sukces :-)
Kasik36 dobre hehe
Kwiatuszek a powiedział czemu Ci nie dał? No kurde...co za de...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny,

Chciałam Wam dać znać, że z 13 jajec zapłodniło się 8 :-), więc jest z czego wybierać. Transfer piątek lub sobota.

Blue - cały czas o Tobie myślę i trzymam kciuki.
 
Ewis, gratuluję, super :tak: No to teraz trzymam kciuki za transfer :-)
Blue, pozytywna energia jest przy Twoich rozwijających się komórkach. Trzymam kciuki i czekamy na wieści&&&&&&:-)
Pełna, jednak źle wczoraj podałam, dziś jest 6t0d, ale na usg też chyba można będzie najwyżej pęcherzyk zobaczyć, W każdym razie korekta ;-)
 
Dzień doberek!
Ewis, gratulejszyn!!! ale masz przedszkole ;-) :-D
Pole, Kasik36 ja tam jeszcze nie wiem czy Gameta jest taka dobra :-p na pewno mogę napisać, że nie naciągają na kasę i dokładnie wykonują iui. Niestety mój doktorek gubi się i sama czasem muszę podpowiadać jakie badania robić. Ten drugi lekarz na szczęśćie o wszystkim pamięta, za to mój chyba ma doświadczenie w podawaniu leków do stymulacji tzn dawki i terminy by osiągnąć pożądany cel, bo zawsze tłumaczy co i jak i dlaczego. Od znajomej laborantki z invicty wiem jednak że wiele pacjentek wróciło teraz do invicty, może ze względu na program invicty 'ivf do skutku'

Blue &&&&&&&&&&&&&& za zarodeczki :*
Yoanna &&&&&&&&&&&&& za dzisiejszą wizytę

Chyba dziś @ dostane :zawstydzona/y:
Miłego dniaaaaa!!!
 
Czołem laski,
Kasik :-D, jak tam dzisiejszy monitoring??? Ja jutro ide, zobaczymy co będzie.
Ewis gratulacje, to już małe przedszkole:-)!!!!
Blue czekamy na wiadomości&&&&&&&&&&&&&&&&&

A u mnie w mieście nasz prezydent jest, ha,ha cały rynek zablokowali, człowiek do pracy nie może w spokoju się dostać:crazy:. Pogada przez godzinę, zgarnie kasę i pojedzie....w siną dal
 
reklama
Pełna
[h=5]musiałabym poronić co najmniej 3razy żeby mi kuźwa wypisał, jełop normalnie nie mam slow, bo on nas nie prowadzi bo to nie jego fach on jest lekarzem pierwszego kontaktu, normalnie nie miałam już ochoty na niego patrzeć i go słuchać, zapytam moja ginekolozke czy mi wypisze chociaż dla mnie a emek zrobi prywatnie bo w okolicy nawet androloga nie ma na nfz żeby mógł mu wypisać, a najlepsze ze K pokazal mu jeszcze takie nagniotki na stopie mu się zrobiły to przepisal mu lek ktorego juz nie produkuja. Podejrzewam ze wogóle nie dzwonil do funduszu tylko sobie przemyslal co ma nam powiedziec bo jak przyszlismy to mial str genesis włączoną. Dyskusja trwała dłuzsza chwile ale bezskutecznie[/h]ja napisalam mail do nfz i jeszcze pojde do mojej ginki tu na miejscu zob co ona mi poradzi bo do invimedu mam 100km
 
Do góry