reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
kasik no nie aż taka głupia to nie jestem:-p a chmalydię mi lekarz zlecił przed HSG bo jakby coś było to mogliby mi przenieść dalej.

Powinno się zrobić: Chlamydia trachomatis (wymaz z szyjki macicy), Mycoplasma (wymaz z szyjki macicy), Ureaplasma (wymaz z szyjki macicy), Posiew z pochwy.
 
reklama
Kasik - ja sama chcialam i robiłam to co jane napisała ze sie powinno oprócz posiewu. bo mówiłam lekarzowi ze chce chlamydie a on ze jeszcze te dwie bo są równei groźnie a i częściej wystepują
 
Kasik81, mi też zlecił lekarz, przed laparo, ale tylko te 2: Chlamydia trachomatis, Ureaplasma.

A ja 2 dni temu posadziłam na balkonie truskawki pnąco/zwisające i zioła. Ciekawe co z tego wyjdzie :-)
 
Yoanna super. Ja nigdy nie miałam nawet kwiatków na balkonie bo wydaje mi się że o nich zapomnę i uschną. A co dopiero z owocami i ziołami. Super będziesz miała własne :tak:
 
ja też zioła na balkonie sadzę:tak: na nic innego się nie porywam bo mam nadprzyrodzony dar uśmiercania wszystkich kwiatów w domu;-)
 
smerfeta no cóż mogę powiedzieć trzeba mieć jakieś przyjemności w życiu:-p
yoanna ja mam zawsze bazylię, tymianek i miętę bo to moje ulubione a dodatkowo lubię też rozmaryn i majeranek:tak:
 
reklama
Do góry