reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Enni, powodzenia jutro na podglądaniu. 3mam kciuki za 2 ciałka żółte :-) Ja też przytyłam parę kg i jakoś zrzucić nie mogę.
Tak jak Kasik36, zawsze byłam b. szczupła i te boczki doprowadzają mnie do szału. Ale też ja się za wiele nie ruszam (dopiero ostatnio bieganie), bo ciągle sobie mówię, że zaraz będę w ciąży to bez sensu, będę zrzucać po porodzie. I tak to się ciągnie…
Smerfeta, mam nadzieję, że będziesz miała IUI 20 maja. I już trzymam kciuki :-)
Genna, gratuluje pęcholi, życzę, żeby teraz dobrze się sprawowały, czyli rosły ładnie i pękły o czasie :tak:
-kasieczek-, witaj. Jak pisały dziewczyny, dobrze trafiłaś, to skarbnice wiedzy :-) Ja tez tu raczej się dowiaduję niż radzę ;-) I nie chcę być niegościnna, ale mam nadzieję, że długo na tym wątku nie zabawisz :-) Tak, są przypadki udanej pierwszej IUI. Ja m.in. takim byłam. Niestety mnie skończyło się wszystko poronieniem :-( ale dziewczynom się udało w pełni.
Kasik36, zdecydowanie jesteś Królową Wielkich Pęcholi. Niech będzie tak jak mówi Twój gin, ze teraz idealnie się wstrzelisz :tak:
Gizas, kurcze tak to jest, zawsze coś:-( Chyba lekarz to dobry pomysł, szybko się rozprawi z tym cholerstwem.
Kasik36, ja mam stosunek lh do fsh niski, bo 0,91, więc właśnie mam nadzieję, że to się jednak tak prosto na amh nie przekłada. Ale przekonam się w następnym cyklu. A jeśli jednak się przełoży to trudno, trzeba będzie działać szybciej…
 
reklama
Wyganiaj mnie Yoanna wyganiaj :p

ja mam jeszcze takie pytanko, jakie badania robiłyście przed IUI? bo mówił mój gin cos o badaniach na obecność wirusów.
 
Kasiaczek: no mi tez mówią ze wyglądam na dużo mniej;) ale jak ja sie śmieje z mama ze jesteśmy obie dobrze zakonserwowane:D choć podobnie jak u Ciebie wszyscy na mnie patrzą w kolejce, i panie na badaniu do hsg tez na mnie dziwnie patrzyły no ale...mój P znowu wyglada na starszego niż jest, więc to tez wyglada dziwnie:p
 
kasieczek ja miałam na choroby zakaźne, cytamegalowirus, toxoplazmoza, HCV. anty HBs, Hiv, jeszcze cos tam miała ale nie pamiętam. Z tego co wiem to dziewczyny maja również posiew na chlamydie, mi niestety tego nikt nie zlecił
 
enni - ja chlamydie sobie teraz robie i jeszcze 2 inne bakterie, bo kiedyś byłam na teście obciązenia oganizmu i koleś zasygnalizował ze może byc ta bakteria więc sprawdzam. ale ile kasy posżło to ja już nie licze, mój na to
"inwestycja w dzieci", a tle fajnych ubranek i gadżetów by za to było :)
 
Genna stosunek lh/fsh nie wygląda obiecująco ale nie musisz się martwić bo FSH masz nie wysokie, ja mam 12:zawstydzona/y:
Ale owulację zawsze mam, do IUI stymulowałam się niby lamettę ale i tak był jeden pęcherzyk czyli tak jak mam w standadzie a po suplementach mam nawet 3-4 :tak:
Enni polec jakąś maść, może zastosuję przed procedurą ivf:eek: trochę lepiej bo zrobiłam sobie gorącą kąpiel z płynem sosnowy, co prawda wyczytałam że najlepszy jest z korą dębu ale i to i to drzewo:-D blondynka przemawia przeze mnie:-D

Dziewczyny powiem Wam szczerze że gdybym zbadała AMH przed IUI to na pewno bym już tych IUI nie miała bo szkoda czasu i pięniędzy w moim przypadku. A szansa porównywalna z naturalsem, bo ja owu zawsze mam, M miał wtedy ciut lepsze nasienie więć nie potrzebnie wydana kasa, a badania kosztuje 130-180 i wiecie na czym stoicie, nie dajcie sobie wmowić ze to się robi po klilku nieudanych IUI.
 
kasiaczek właśnie ta kasa....u mnie w mieście nikt nie robi wymazu na chlamydie, jakbym chciała zrobić to mam namiary do poznania i znowu kasa plus koszt przejazdu
GizaS ja mam taka maść AESCULAN jest to wyciąg z kory kasztanowca:-) od cioci mam mieć przepis na maść z jarzębiny, podobno rewelacja, ciotka zrobiła ja swojemu synowi co od paru lat się męczył a teraz już 3 rok ma spokój;-) z tego co pamiętam robi się ja po pierwszych przymrozkach, jak zmarznie ta jarzębina. OKi doki smigam po mojego mężusia do kolegi...hmmmm języczek mu się troszkę platał;):-D
 
reklama
Witam w ten słoneczny dzień. :-).

Kasiaczek witaj. Tutaj na pewno dużo od dziewczyn się dowiesz.

Ja wczoraj o 21 zaliczyłam zgona i spałam do 7 rano. Ale zaraz nadrobię zaległości w czytaniu :-D.
 
Do góry