reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jane mysle o tym ale boje sie, bo sikaniec w tak szybkim czasie moze nie wyjsc a na bete nie chce jechac....sama nie wiem, brzuch mnie boli i sama juz nie wiem od czego....za czesto mysle o tym....plamienia jakby ustaly ale one dobrze nie wroza wiec sie nie ludze,ze sie uda....
 
reklama
Cześć Dziewczyny:* ja dzisiaj mam szalony dzień, najpierw rano z mama ta rehabilitacja a później ciagle jakieś sprawy do załatwienia:| padam! Nie mam nawet siły doczytac, ale witam sie serdecznie z nowa koleżanka:) i trzymam juz &&& za pierwsza IUI, aby była pierwsza i ostatnia:)

Hope: ja nie wierze sikancom:/ lepiej pójść na bete albo poczekać. Ja trzymam wciąż kciuki za Ciebie!:*

A nikt nie wie jak sie ma Smerfeta bo dzisiaj mieli zrobic jej ten zabieg, prawda?
 
Dagna roznie to bywa z tymi sikancami....chyba go nie bede robic....poczekam do konca tyg i tak pewnie @ przylezie wiec jeszcze sie po ludze,ze moze jednak :-p
Smerfeta nic sie jeszcze dzisiaj nie odzywala,musimy cierpliwie czekac...
 
hope nie dziwię się, że się boisz...
niestety musisz wytrzymać jeszcze te kilka dnia... ja już zaczynam świrować:-(
 
W ogóle mam jakies dziwne dolegliwości dzisiaj np mam ciagle zgage i tak mnie bolą cycki!:| jak na @. Boje sie zeby to jakaś torbiel znowu nie była albo coś.
 
Hej Mia
Znam z innego forum dziewczyny, którym udała się już 1 iui. Także wszystko jest możliwe. Dla mnie udała się 2 iui, mam synka. Teraz z drugim dzieckiem podeszłam w piątek do 4 iui, ale cienko to widzę :(
W naszym przypadku słabe nasienie również jest konsekwencją przebytych w dzieciństwie chorób. I do tego jeszcze moje pcos. Ale raz się udało, liczymy na kolejny cud :)
 
Pole- przeczytałam Igrzyska śmierci - niesamowita książka, pochłonęłam ją. Muszę zdobyć drugą część.

Blue - trzymam za Ciebie kciuki, żeby się udało.

Ja dzisiaj jestem po IUI. Edno miałam 8,5, a pęcherzyk 19,1. Teraz nadszedł najgorszy czas, czas niewiadomej ;)
Muszę trochę nadrobić zaległości w czytaniu.

Hope a tobie jak długo się @ spóźnia?
 
Ewis mi się nie spóźnia jak narazie bo termin @ mam ok 15.03 więc mam jeszcze iskierke nadziei,że może się uda choć po tych plamieniach to śmiem wątpić w to...po lutce ustały więc czekam do piątku haha...trzymam kciuki za Ciebie &&&

Dagna a może u Ciebie jakiś naturals,piersi bolą,uplaww zalewają?
 
reklama
Hope: naturals niemożliwy, bo miałam infekcje wiec serduszkowania nie było:/ a wątpię zeby to było po IUI...? Aj nie wiem:( glupieje.

Ewis: to świetne wiadomości:*** ja juz zaczynam trzymać kciuki!!!:)
 
Do góry