reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
patuska tak, bo granice wyższych temp. zaczynają się po owulacji.
spróbuj sobie wejść na mój wykres i zobacz jak to mniej więcej wygląda.
w sygnaturze mam skrót.

hope to bierz lutkę. Jak dla mnie to do 15 bym brała a potem test lub beta i ewentualnie odstawić....ale wiesz, że niektóre dziewczyny mają plamienia implantacyjne a 7 dpi to by się chyba zgadzało:)) trzymam mocno kciuki&&&&&&&

oj gizas nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, żeby mój m tak powiedział.... on o żadnych wyjazdach nie chce teraz słyszeć.... całą kasę chomikuje na leczenie... to jest dobre z jednej z strony ale czasami fajnie się tak wyluzować...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jane, Patuska tez mialam prowadzic ta ocene cyklu na enpr ale jakos sie nie moge zebrac....mialam taki fajny termometr z rtecia ale niestety maz go ostatnio zbil i dupa z tego a jakos do apteki mi nie po drodze :-p Specjalnie zalozylam konto na enpr i co, jakos nie mam mobilizacji :-p
 
ja się już tak przyzwyczaiłam do enpr'a że w ogóle jakoś nie odczuwam że to jakiś przymus... takie to dla mnie naturalne jak zjedzenie śniadania:tak:
 
Ja mam jakis program w telefonie, zapisuję tylko co prawda temp ale chociaż widze kiedy skacze a kiedy nie.
Tez myślę że przez te suplementy mogłam miec więcej pecherzyków, dlatego owu nie była 24 godzinna tylko dłuższa. bo spadek miałam od 19 dc ( to i tak mega późno:eek:) niższa była do 24 dc a póżniej już wzrost do 37,1 i tak się utrzymuje do dziś
 
Może i był spadek od 16 dc :eek: bo akurat wtedy poimprezowąłam i przez 3 dni nie mierzyła a to mogly być kulminacyjne dni:eek:
 
Cześć Wszystkim:) Długo szukałam jakiegoś forum dotyczącego tylko IUI, chciałam przeczytać co tutaj już sobie pisałyście ale jest tego tyle że się poddałam:) Z mężem o dzidzie staramy się ponad dwa lata, ogólnie u nas problemem są słabe parametry nasienia co ma związek z zabiegami z dzieciństwa, chociaż po witaminach jakie odnalazłam na jednym z blogów ilość wzrosła z 15 do 60 mln jednak M ma 95% przeciwciał i żadne leki na to nie pomagają a już o ruchliwości i budowie nie wspomnę , w kwietniu podchodzimy do naszej pierwszej IUI na cyklu naturalnym w jednej z Warszawskich klinik w której wcześniej leczył się mój M. Trochę załamałam się tym że Pani ginekolog dała nam tylko 5 % szans na powodzenie i powiedziała że będziemy podchodzić tylko 2 razy do IUI bo więcej nie ma sensu. No Ok kończę bo za dużo się rozpisałam:)
Mam tylko pytanie do bardziej doświadczonych, bo czegoś nie rozumiem..
W 9dc byłam u mojego ginekologa i na usg było widać dwa spore pęcherzyki i jeden mały,powiedział że jego zdaniem za 7 dni będzie owulacja, 4 dni poźniej pojechałam do kliniki i na usg nie było juz tych dwóch ,tylko jeden który wcześniej był mały. Pani G powiedziała że pewnie pękły chociaż nie widać ciałka żółtego ... ? No i ogólnie moje cykle są 31 dniowe więc to nie możliwe żeby ta owulacja była w 11 dc, więc o co chodzi? Bo chociaż większość już ogarniam to tego jakoś nie mogę i się trochę martwie..Pozdrawiam i będzie mi bardzo miło jeśli mnie tu przyjmiecie bo jakoś w swoim otoczeniu bezproblemowych mam czuje się strasznie samotna i niezrozumiana .. :)
 
gizas powiem Ci, że ja już prowadzę obserwację ponad rok a i tak niczego nie jestem pewna:rofl2:

mia witaj:)
teoretycznie to chyba wszystko jest możliwe;p
nawet jak masz takie długie cykle.... bo gdybyś miła owulację w 13 dniu tak jak piszesz to twoja fl trwałaby 16 -17 dni co też jest możliwe. To jest teoria.... ale dziwne jest to, że gin w tym 13 dniu nie wiedział tych pękniętych pęcherzyków... a w którym jesteś teraz dniu cyklu? Mierzysz tempkę? Bo było by łatwiej owulację namierzyć:tak:
 
Ostatnia edycja:
jane nie moge wejsc bo masz zablokowany dostep do wykresu :( a chetnie bym podejrzala jak to jest u ciebie:) Musialbys zmienic ustawienia albo link podac....
 
Cześć Wszystkim:) Długo szukałam jakiegoś forum dotyczącego tylko IUI, chciałam przeczytać co tutaj już sobie pisałyście ale jest tego tyle że się poddałam:) Z mężem o dzidzie staramy się ponad dwa lata, ogólnie u nas problemem są słabe parametry nasienia co ma związek z zabiegami z dzieciństwa, chociaż po witaminach jakie odnalazłam na jednym z blogów ilość wzrosła z 15 do 60 mln jednak M ma 95% przeciwciał i żadne leki na to nie pomagają a już o ruchliwości i budowie nie wspomnę , w kwietniu podchodzimy do naszej pierwszej IUI na cyklu naturalnym w jednej z Warszawskich klinik w której wcześniej leczył się mój M. Trochę załamałam się tym że Pani ginekolog dała nam tylko 5 % szans na powodzenie i powiedziała że będziemy podchodzić tylko 2 razy do IUI bo więcej nie ma sensu. No Ok kończę bo za dużo się rozpisałam:)
Mam tylko pytanie do bardziej doświadczonych, bo czegoś nie rozumiem..
W 9dc byłam u mojego ginekologa i na usg było widać dwa spore pęcherzyki i jeden mały,powiedział że jego zdaniem za 7 dni będzie owulacja, 4 dni poźniej pojechałam do kliniki i na usg nie było juz tych dwóch ,tylko jeden który wcześniej był mały. Pani G powiedziała że pewnie pękły chociaż nie widać ciałka żółtego ... ? No i ogólnie moje cykle są 31 dniowe więc to nie możliwe żeby ta owulacja była w 11 dc, więc o co chodzi? Bo chociaż większość już ogarniam to tego jakoś nie mogę i się trochę martwie..Pozdrawiam i będzie mi bardzo miło jeśli mnie tu przyjmiecie bo jakoś w swoim otoczeniu bezproblemowych mam czuje się strasznie samotna i niezrozumiana .. :)

Witaj :) A czy prowadzisz obserwację NPR (mierzenie temperatury, wykresy, badanie śluzu etc)? Wiesz może być też tak, że te pęcherzyki się zwyczajnie wchłonęły (nie zostały uwolnione). Gdy tamte się wchłonęły został jedynie ten jeden mały.
 
reklama
Smerfeta trzymaj się w tym szpitalu przykro mi.
Jane to tak samo jak ja :-).

M_i_a90 ja ma cykle 30 dniowe a owulke potrafiłam mieć 9-10 dc więc chyba wszystko jest mozliwe.

Dziewczynki mam pytanko miałyście robione rozmazy cytohormonalne?? Kurcze przez pięć dni mam je robic i jak tu znaleźć na to czas.
 
Do góry