reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To pocieszajace Alu ze potem nie pamięta sie tych złych chwil, a pewnie jak dzieciaczka będziesz juz trzymała w objeciach to zapomnisz o wszystkim co było zle.
Poza tym jednak jesteś zobowiązana zdawać nam raporty, jak sie sprawdzasz jako mama:)
Mam nadzieje wrócić do Twojego rozwiązania, ale jakbym nie zdążyła to zycze Ci trzech mocnych parć i zeby było po wszystkim:-)

trzech mocnych parc i zeby bylo po wszystkim hehe dziekuje, bardzo bym chciala zeby tak bylo ale chyba tak sie poprostu nie da. Wracaj do nas szybko. A relacje z bycia mama napewno Wam przekaze, sama jestem ciekawa jak to bedzie i czy dam rade. Dobranoc
 
reklama
eevlee tylko ze ten test byl robiony przed podaniem ovitrelle:)

Ewela, w takim razie test wyraźnie pokazuje, że masz podwyższony poziom hormonu hcg :-) NIeśmiało zaczynam w duchu cieszyć się, że jesteś w ciąży. Mogło u Ciebie później dojść do zapłodnienia a komórka zanim się zagnieździ ma jeszcze kilkudiową droe przez jajowody. Nawet jak już się zagnieżdzi to jest tak mała, że usg jej nie pokaże. Powodzonka!!!!!
 
rany dziewczyny jak dobrze ze tu jestescie inaczej bym zwariowala!
dzis siedze w pracy do 14 wiec czas zleci nigdy jeszcze nie chcialam poniedzialku n\tak bardzo jak teraz zeby pojsc na ta bete!
 
Emi wielkie gratulacje....nie dziwie sie,ze nie doslyszalas wyniku...tez bylaby w iwleki szoku i nie dowiezala hehe.....duzo zrowka zycze :-)

Ewela to moze ten dzien,w ktorym niby oklres sie rozkrecal...te Twoje bialo rozowe uplawy swiadczyly o zagnoezdzeniu zarodka i moze faktycznie doszlo pozno do jej zagniezdzenia i lekarz by jeszcze nie zobaczyl fasolki. A Ty teraz w tym cyklu bylas na monitoringu, pecherzyki jakies masz....bo jesli bylaby ciaza to nie powinno dojsc do owulacji bo ciaza hamuje rozwoj komorek ale zdarzaja sie rowniez przypadki,ze nie doszlo dfo zatrzymania wzrostu pecherzykow w nastepnym cyklu bo moglo dojsc pozno do zaplodnienia...czego bardzo Ci zycze :*

Gizas a jakie Ty suplementy stosowalas,ze na naturalnym cyklu az tyle pecholi wychodowalas?

Alu zycze Ci szybkiego i bezbolesnego roziwazania...aby bylo tylko plum i maluszek byl z Wami...ciekawe co bedzie? Mam nadzieje,ze dziewczynka hehe....
 
Ewela a Ty w ogole mialas ten okres, rozkrecil sie? Ty bralas luteine dopochowa, ile razy dzienie, od kiedy do kiedy?
 
Hope zobaczymy czy mialas racje ze dziewczynka bedzie.
U mnie zimno -6 stopni ale ide na spacer bo musze zrobic zakupy, nie mam co jesc:-)
 
reklama
hope to bylo tak ze bralam dupka 2 dni po inseminacji przez 10 dni po odstawieniu minelo 3 dni mialam rozowe plamienie (wtorek) pozniej 2 dni spokoj w czwartek wieczorem @ sie pojawila ale w sobote juz zanikla i przez weekend jej nie bylo w poniedzialek lekkie plamienie robilam test tydzien temu wieczorem i jedna krecha byla. na usg bylam sa pecherzyki ale to podejrzewam dlatego ze bralam clo.................(przed robilam test i bylam pewna ze w ciazy nie jestem_) mam nadzieje ze nawet jak jestem w ciazy nie zaszkodzi to zarodkowi..........
 
Do góry