reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Eevlee- ja tez mam USG 26.11 :-) ja też jakaś taka zaziębiona, non stop kicham

jeszcze pół godzinki i do domciu :-D fakt że tam czeka mnie jeszcze kolejna praca, ale już bez stresującego szefa wiec mogę pracować ;-)

No to Pełna, razem wyczekujemy daty 26.11 :-)
A te przeziębienia w ciazy to chyba już norma, byleby nie było wysokiej gorączki. Koleżanka z pracy, która też spodziewa się dzidzi, non stop chodzi zakatarzona a jest już w 5 miesiącu :baffled: Ja właśnie popijam herbatkę z cytrynką, imbirem i sokiem malinowycm...mniamm
 
wyglada na to , ze faktycznie łatwo sie w ciazy przeziębić. Ja zjadlam grapefruita, w domku czeka rosołek i mama chce mnie faszerować syropem czosnkowym, wampiry bójcie sie:p
 
Monia piękny gest:happy2:
Mnie wyruszył bardzo, bo miesiąc temu moja przyjaciółka zaoferowała mi swoje jajeczko. Usiadlam z wrażenia i mówię, ze chociaż jajeczka mam chyba ok. A Ona mi mówi, ze nawet mi macicę wypożyczy na 9 miesięcy...Kochana W., gdybyś kiedyś tu trafiła, a wiem, ze możesz;-) to bardzo Ci dziękuje, bo moze nie umiem tego wyraźić, ale doceniam Twój gest.

Dzisiaj widziałam panią posłankę Wróbel jak w TVN 24 wypowiadała sie na temat in vitro. Powiem szczerze, ze jakem spokojny człowiek to w pysk bym walila....
 
Monia podziwiam i pochwalam decyzje jaka podjelas, gdyby nie takie osoby jak Ty badz dawcy nasienia wiele par nie mogloby miec dzieci. Brawo dla Ciebie!
 
Eevlee dzięki, tez mam taka nadzieje na reset na wyjeździe, który pozwoli mi odżyć psychicznie.
W sumie, gdyby nie to, ze mam darmowe bilety lotnicze to wolałabym resztę pieniędzy wiadomo na co przeznaczyć. Ale juz sie nie samobiczuję z tego powodu.
 
reklama
ooo kto się pojawił , jak miło :-) ja Ciebie nie zauważyłam :rofl2:
ja jestem jakas ślepa, nie zauważyłam że ty pisałaś i ALa , hehe

siedzę sama,mój ma nockę, trochę rysuję, w między czasie ugotowałam na jutro obiadzik mielone, marchewka z groszkiem i krem z brokułów ;-) bo jutro odpoczywam cały dzień :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry