reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pełna w tym Beparent jest witamina C, chyba nawet 100% rds, ale wiem że plamników ma byc wiecej wit C, mój M je sporo owoców i wydaje mi sie ze spora dwaka się uzbiera w naturalnych skladnikach. Ale dzięki za info:-)
Blue tanio Cię wyszlo, u mnie poszło 13000 zł:zawstydzona/y:
 
reklama
Stworek ja się od miesiąca suplementuje, biorę Beparent, larginine, mlezczko pszczele, cynk oraz selen od owulacji bo podobno pomaga w zagnieźdzeniu, a nuż jakiś naturalsik sie trafi:-) Mojemu M daje tez Beparent dla mezczyzn i selen bo działa korzystnie na sprmatogenezę. Ale jak mi się skończy to znowu zacznę mu podawac salfazin.
Najlepiej żeby suplemetacja trwala więcej niż 3 miesiace

Gizas a czytałam jeszcze bardzo dobre opinie o propolisie, że pomaga dziewczynom z endometriozą i zwiększa odsetek ciąż :tak: także myślę się w niego zaopatrzyć :tak::tak:
ale rozumiem że te wszystkie leki można tylko brać do 1 dnia miesiączki jak się zaczyna stymulację, czy można brać aż do punkcji czy transferu ????
 
Pełna-Opole GMW.

z tym ze to bez kosztów mrozaczków.i cena moze sie wahać-bo moze być więcej leków.wtedy trzeba z tysiac doliczyć.
koszt mrozaczków to za pierwsze dwa 1000zł i za każde kolejne 2 po 500zł.wiec jak naprodukujesz to mozesz ze 2-3tysiące za mrozaczki dopłacić.
 
Witam wszystkie Panie
piszę tu bo nie wiem co mam myśleć o moich wynikach ;
TSHTSH0,760µIU/ml0,3504,940N
FSHFSH3,97mIU/ml
LHLH3,64mIU/ml
EstradiolEstradiol34,00pg/ml
ProlaktynaProlaktyna3,03ng/ml1,9025,00N
AMHAMH8,0ng/ml1,4


BARDZO PROSZĘ O WASZE WYPOWIEDZI CZY TE WYNIKI SA OK ??? DZIĘKUJE
 
Stworek pomyliłam się:rofl2: ja właśnie biorę propolis plus, a mleczko pszczele bylo bardzo drogie dlatego z niego zrezygnowałam.
Myślę że te suplementy nie zaszkodzą zarodkowi, selen na pewno będę brać po transferze, a o resztę trzeba zapytać. Zrobię to na wizycie, ale Ty masz w grudniu więc bedziesz miala pierwsza okazję wypytac:-)
Po transerze nalezy unikac syntetycznej witaminy A. Ja łykam tran z witamina A D E i po owulacji już go nie biorę, właśnie ze względu na witaminę A
Stworek masz sporo czasu na suplemetacje, ogólnie nie jestem tego zwolenniczką,preferuję witaminy w naturalnym wyadaniu, ale tonący się brzytwy chwyta a naczytałam się że może pomóc to biorę, zaszkodzic nie powinno.
Kupuj zestaw i łykaj :-)
 
Witam!
Ja już po pracy, odpoczywam i nadrabiam zaległości....

Gizas, Stworek to bardzo niesprawiedliwe kryteria jesli chodzi o kwalifikowanie do inv. Przecież nikt w pełni zdrowy po inv nie sięga. A w dużej liczbie przypadków to właśnie niskie AMH wpływa na wybór tej metody. Ja z moim AMH 0,8 też bym się nie kwalifikowała. Jestem oburzona tymi zasadami. Wychodzi na to że inv jest dla ludzi zdrowych....:angry:
Blue, cały czas trzymam kciuki za Twoje dzieciaczki żeby się ładnie dzieliły. Koszt procedury w twoim przypadku faktycznie jest dość niski. Mnie wyszło 12 tyś.
Ysia, pobolewania, ciągnięcia, kłócia to normalne dolegliwości. Macica przyotowuje się na wzrost, zarodeczek rośnie. NIe stresuj się tym, daj dzidzi się zrelaksować. Dalej liczę, że będą dwa bąble :-)
Pole, liczę, że wspaniała podróż zrekompensuje CI obecne przejścia. Super też, że masz takie fajne przyjaciółki!!! I liczę na to, że po powrocie oświadczysz nam, że udało się naturalnie. Wierzę w to. Pełna udowodniła już, że cuda się zdarzają!!!!!
 
EEvlee-odeszły mi badania które miałam wczesniej-cały panel hormonalny,grupa krwi,itd.
odeszły badania nasienia-bo tez juz były aktualne.
i odszedł koszt mrozaczków bo nie mam żadnych:(
 
Cześć Monia, w którym dniu cyklu miałaś robione badania. Stosunek LH/FSH jest zbliżony do 1 czyli dobrze. Prolaktyna w normie. AMH masz 8??? :szok: Wysokie, nie wiem czy nie wskazujace na policystyczne jajniki... ale nie wypowiadam się:baffled:
Estradiol interpretuję się własnie w odniesieniu do dnia cyklu
 
reklama
EEvlee-odeszły mi badania które miałam wczesniej-cały panel hormonalny,grupa krwi,itd.
odeszły badania nasienia-bo tez juz były aktualne.
i odszedł koszt mrozaczków bo nie mam żadnych:(

Koszt i tak jest dość niski. Oczywiście w porównaniu z ksztami w innych klinikach, bo ogólnie jest to strasznie duzo pieniędzy. Mój koszt też był bez badań hormonów i nasienia. Za to mrożenie jest w tej cenie 12 tyś.
Czyli wieści o maleństwach będziesz mieć dopiero jutro?
 
Do góry