reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
maćku na pewno się udało bądź dobrej myśli :-)

Czy któraś z was miała grypę w cyklu co iui ??? Bo mnie rozłożyła grypka od poniedziałku a dziś mam 1dc a od jutra mam mieć zastrzyki tylko nie wiem czy to ma sens czy pęcherzyki urosną? w sumie nie mam już gorączki tylko katar i kaszel. Iui jak dobrze pójdzie to między 14-16.03 Jak myślicie ???
 
No ide wlasnie, bo ta niepewnosc mnie wykonczy.
Ale jak wyjdzie negatywna to sie niezle wkurze...

wkurze się razem z tobą ale poki co trzymam kciuki mocno :) a masz jakies @ objawy ??

ja wczoraj zakupiłam w promocji ten test clearblue co svensonka polecała ;) 16 ziko wieć jak u mnie wyjdzie negatywny to zrobie dym w aptece ;p
 
reklama
clearblue testy sa ekstra :)

macku - wiesz... fertility friend radzi robic testy nawet 18 dpo ;/ wszystko zalezy od czulosci testu i od stezenia, wiec jesli stezenie slabe (zagniezdzenie bylo pozno) a test tez malej czulosci, to nic nie wyjdzie.
Dobrze, ze idziesz na bete!
Nawet nie wiesz jak ja tu z Toba w domu przezywam. Dzis na caly dzien wyjezdzam, wiec dopiero wieczorem wpadne na niusy. Szlag.

Trzymam kciuki na nogach i rekach zacisniete z calych sil!
 
Do góry