reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Maćku - mocno trzymam kciuki!! Moze pojedz do innej miejscowosci, jesli u Ciebie trzeba czekac na wyniki do pon?
Bylam wczoraj u doktorka, okazalo sie ze lewy jajnik nic nie wyhodowal (a to jego byla kolej), ale na prawym urosly dwa pecherzyki 22 i 16mm i to 9dc, wiec bardzo szybko. O polnocy przyjelam pregnyl a jutro rano jade na Polna na IUI:) Powiedzial, ze podadza mi cewnik, wie ktoras z Was po co? Na poprzedniej IUI nie mialam, ale bylam w innej klinice.
 
reklama
Maćku - mocno trzymam kciuki!! Moze pojedz do innej miejscowosci, jesli u Ciebie trzeba czekac na wyniki do pon?
Bylam wczoraj u doktorka, okazalo sie ze lewy jajnik nic nie wyhodowal (a to jego byla kolej), ale na prawym urosly dwa pecherzyki 22 i 16mm i to 9dc, wiec bardzo szybko. O polnocy przyjelam pregnyl a jutro rano jade na Polna na IUI:) Powiedzial, ze podadza mi cewnik, wie ktoras z Was po co? Na poprzedniej IUI nie mialam, ale bylam w innej klinice.

ja musiałam mieć mega pełny pęcherz żadnego cewika nie miałam :)
 
Wiem że to coś czym podaje się nasienie jest nazywane mini cewnikiem ale nie wiem czy to o to chodzi. Ale zaciskam mocno &&&&&&&& za udana iui!!!!!!
 
Maćku ja pierwszą betke miałam 12,6 więc żaden test by tego nie wykazał, dlatego wolę się poświęcic i oddać troszkę kwri ale jest wtedy pewniak.
 
Dzień doberek:)
Maćku skoro jesteś 15 dpo to szanse są ogromne:tak: I brak @!!! Z całych sił zaciskam kciuki!;-) Dobrze że idziesz na betę, będziesz miała pewność. A kiedy będzie wynik?
Asieek a Ty kochana jak się czujesz?
Ja 21 mam wizytę i też chce pogadać z doktorkiem o iui. Zobacze co powie. Chociaż wiem że on twierdzi że mamy szanse na naturalne poczęcie:zawstydzona/y:ehhhhh. Zobaczymy!
 
Dzień doberek:)
Maćku skoro jesteś 15 dpo to szanse są ogromne:tak: I brak @!!! Z całych sił zaciskam kciuki!;-) Dobrze że idziesz na betę, będziesz miała pewność. A kiedy będzie wynik?
Asieek a Ty kochana jak się czujesz?
Ja 21 mam wizytę i też chce pogadać z doktorkiem o iui. Zobacze co powie. Chociaż wiem że on twierdzi że mamy szanse na naturalne poczęcie:zawstydzona/y:ehhhhh. Zobaczymy!
suzi slonce czas strasznie mi sie wlecze...chiałabym dostac juz @ i zaczac wyciszenie a tu jeszcze prawie 2 tyg musze czekac wrrr.....psychicznie czuje sie dobrze, chociaz czasami dopadaja mnie mysli, ze moze sie nieudac i co wtedy..na ile prób starczy nam sił...niedawno byłam u mojej zwykłej ginki na cytologi i mówiła, ze zna pare, która 8 razy próbowała ivf i sie nie udało :-(
 
reklama
ja wczoraj zakupiłam w promocji ten test clearblue co svensonka polecała ;) 16 ziko wieć jak u mnie wyjdzie negatywny to zrobie dym w aptece ;p
A pewnie!!! :tak::-D

macku - wiesz... fertility friend radzi robic testy nawet 18 dpo ;/ wszystko zalezy od czulosci testu i od stezenia, wiec jesli stezenie slabe (zagniezdzenie bylo pozno) a test tez malej czulosci, to nic nie wyjdzie.
Dobrze, ze idziesz na bete!
Tez tak sobie powtarzam... Poza tym przed 5 szlam siusiu (strasznie sie staralam wytrzymac, ale nie dalam rady) a test robilam o 6.30. Uznalam, ze 15dpo powinien juz cos pokazac. A tam ani cienia!
Maćku - mocno trzymam kciuki!! Moze pojedz do innej miejscowosci, jesli u Ciebie trzeba czekac na wyniki do pon?
Bylam wczoraj u doktorka, okazalo sie ze lewy jajnik nic nie wyhodowal (a to jego byla kolej), ale na prawym urosly dwa pecherzyki 22 i 16mm i to 9dc, wiec bardzo szybko. O polnocy przyjelam pregnyl a jutro rano jade na Polna na IUI:) Powiedzial, ze podadza mi cewnik, wie ktoras z Was po co? Na poprzedniej IUI nie mialam, ale bylam w innej klinice.
Dzis po 15 bede miala wyniki :tak:

Super pecholki!!! Trzymam kciuki za jutro!!!

Jeszcze 2 godz!!!:szok::baffled:
Maćku ja pierwszą betke miałam 12,6 więc żaden test by tego nie wykazał, dlatego wolę się poświęcic i oddać troszkę kwri ale jest wtedy pewniak.
A ktorego dpo robilas?
 
Do góry