reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
mój pierwszy cykl na CLO w 10dc już dostałam Pregnyl, w drugim chyba w 12dc, w 3 co miałam IUI Clo i Fostimon w 15dc a teraz w 16dc - to wszystko zalezy jak zareagujesz Twój lekarz powinien Cię znać.
Mnie zawsze kazali przyjść miedzy 9dc a 12dc, zawsze szłam albo 9dc albo 10dc jakoś tak było najwygodniej mi się wpasować
no mam nadzieje, ze moja ginka dobrze to obmysliła ...ja miałam byc 11-12 dc z wynikami hormonów ale aa to niedziela wiec musiał byc 12... mam nadzieje ze zdazymy
 
reklama
ja miałam tak
1iui 17dc
2 iui 14dc
wiec mam nadzieje, ze zdazymy haha
Tinka a dostawałas zastrzyk na naekniecie? bo jesli same ci pekaja to zdazycie

Tak dostałam zastrzyk, tylko że one już zaczynały pękać i wg mnie to gin dał zastrzyk tylko po to żeby dać ( dostałam zastrzyk i po około 2h miałam iui)
Też mam nadzieję że zdążymy i że w końcu się uda:-)
 
Ostatnia edycja:
Tak dostałam zastrzyk, tylko że one już zaczynały pękać i wg mnie to gin dał zastrzyk tylko po to żeby dać ( dostałam zastrzyk i po około 2h miałam iui)
Też mam nadzieję że zdążymy i że u końcu się uda:-)

no ten zastrzyk to raczej nie pomogł chyba ze na psychike ehhe
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy przed IUI powinno sie zrobic drozność jajowodów?????
Bo mam wrażenie ze ten mój gin chce mnie naciagnac na to IUI bo jak zapytałam o droznośc moich jajowodów, to stwierdził ze nie widzi takiej potrzeby bo mam drożne ( a skad to wie to nie wiem), i obawiam sie ze IUI bez drozności nie ma sensu. Kurde wsciekła jestem :(:wściekła/y:
 
reklama
ja musiałam miec zrobione to badania...juz nie pamietam ale mialam je jakos na poczatku cyklu chyba 7 dc a potem normalnie iui , mam oba drozne..lecze sie w Invicie

Iza a gdzie Ty sie leczysz?
 
Do góry