reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczyny!
macku mocno kibicuje aby to było I i ostatie iui :-)
ja dzisiaj 3 dzien na clo i czuje sie dziwnie...czasami mnie mdli, czasami boli głowa wrr...no ale coz....
iza odnosnie 7 iui to tak wychodzi taniej..mozna probowac, ale my juz nie chcemy tracic czasu...zaraz bedzie jak staramy sie 2 lata o dzidzie i juz dłuzej nie chcemy....wiec jesli sie iui nie uda to invitro...
 
U nas tez juz 2 lata. Ale ja bym chyba probowala wiecej IUI... In vitro daje niewiele wiecej szans... Sama nie wiem. W sumie to jeszcze nie mialam laparoskopii - moze ona by cos wyjasnila. A Wy mialyscie?
 
no to gdybys miala zrosty podpadajace pod laparo, to by Ci powiedzieli. A tak nie potrzeby robienia laparo. No chyba, ze myslisz o innym celu laparo ale masz jakies wskazania do takiego powaznego swinstwa? Ty lepiej wizualizuj pozytywny test ciążowy :)
 
no to gdybys miala zrosty podpadajace pod laparo, to by Ci powiedzieli. A tak nie potrzeby robienia laparo. No chyba, ze myslisz o innym celu laparo ale masz jakies wskazania do takiego powaznego swinstwa? Ty lepiej wizualizuj pozytywny test ciążowy :)

No przeciez wizualizuje!;-)

Laparo robia nawet, gdy Hsg jest w porzadku, a fasolki brak. Moze wtedy wyjsc (i zostac od razu usunieta) endometrioza, ktora tez powaznie przeszkadza.
Tak sobie mysle, ze wolalabym hnajpierw to niz in vitro...
 
wiem, ze endo moze nie dawac zadnych objawow ale moze tez byc w druga strone. - Masz jakies uzasadnione obawy o endo albo torbiele albo inne swinstwa?
ty tu po IUI w ogole nie powinnas myslec o laparo. Na razie trzymamy kciuki, zeby sie udalo i zeby zadne laparo nie byly konieczne. A lekarz cos ci kiedys wspominal, ze ewentualnie czeka Cie laparo?
 
reklama
wiem, ze endo moze nie dawac zadnych objawow ale moze tez byc w druga strone. - Masz jakies uzasadnione obawy o endo albo torbiele albo inne swinstwa?
ty tu po IUI w ogole nie powinnas myslec o laparo. Na razie trzymamy kciuki, zeby sie udalo i zeby zadne laparo nie byly konieczne. A lekarz cos ci kiedys wspominal, ze ewentualnie czeka Cie laparo?
Nie no ja jestem pewna, ze ta IUI sie uda ;-)
A temat laparo jakos tak sam przeciez wyskoczyl...
Tak, gin mowil, ze jak sie IUI (tylko nie pamietam ktore) nie powiedzie to mnie wysle na laparo. Bo z tego co wiem to gdy nie mozna znalezc przyczyny wysyla sie na to badanie. A u mnie jakby sie tak pozadnie wgryzc w temat to kilka objawow by sie znalazlo;-)
 
Do góry