reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
ja nie wytrzymałam dwóch tygodni i już na 12 dzień beta była coś koło 13, a po tygodniu 318. Na Polnej wynik jest już po ok dwóch godzinach.
 
napewno będzie wynik wiarygodny, pregnyl do 10 dni się utrzymuje w organizmie, a wynik będziesz miała w tym samy dniu?? będę czekać z niecierpliwością!!! doktorek kazał zadzwonić jak będziesz miała wynik?
 
napewno będzie wynik wiarygodny, pregnyl do 10 dni się utrzymuje w organizmie, a wynik będziesz miała w tym samy dniu?? będę czekać z niecierpliwością!!! doktorek kazał zadzwonić jak będziesz miała wynik?
Nie wiem jak to u nas jest, bo jeszcze nigdy bety nie robilam...
Tak, kazal dzwonic.
A kiedy szlas na pierwsza wizyte?
 
macku - sie nie dopatruj objawow endo i torbieli. Gdyby tak kazdy sie w siebie wsluchal to by mial i objawy schizofrenii, i nowtowrow wszelakich, i reumatoidalnego zapalenia stawow, i stwardnienia rozsianego, i astmy i bog wie czego jeszcze :))))
 
reklama
ja chodzę do niego już rok, od samego początku ostro się wziął waszystkie badania, hsg. Tak będę do niego chodziła i już zaczynam myśleć żeby odłożyć kasę żeby był przy porodzie. Ja mieszkam w Poznaniu więc nie mam problemów z dojazdem. Na wizytach spotykam kobiety co dojeżdzają z różnych miejscowości więc napewno warto. Mojej znajomej krótko przed porodem wykrył jakieś bakterie, które uniemożliwiały poród naturalny bo zaraziłaby dziecko.
 
Do góry