reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
u mnie tak jak na początku, nudności nadal ale znośnie i strasznie się chce spać, ja zmiany w smaku nie mam ale mniej jem nie mam ochoty. Trzymam &&&&& za sobotę oby było tak jak należy, ja dopiero w czwartek i dopiero zobaczę jak bije serduszko.

A ja przez to,że nie mogę smaków dopasować to jem dużo, bo testuję, no i już mam 1kg na plusie ( czyli przytyłam już 2kg, bo 1 schudłam w pierwszych tyg).
Spac tez mi się chce. Najpóźniej o 21szej chodzę spać i Spię aż do 5tej, gdy pora wstać do pracy.

Sylkabecia, a Ty pracujesz czy jesteś juz na L4?
 
reklama
narazie pracuję jak tylko się da, mam cichą nadzieję że uda się prawie do końca, pracę mam papierkową więc siedzę cały czas przed kompem, sama w domu na głowę bym dostała. Ale jak lekarz powie że trzeba leżeć to będę leżeć. A Ty już na chorobowym?
 
narazie pracuję jak tylko się da, mam cichą nadzieję że uda się prawie do końca, pracę mam papierkową więc siedzę cały czas przed kompem, sama w domu na głowę bym dostała. Ale jak lekarz powie że trzeba leżeć to będę leżeć. A Ty już na chorobowym?

Ja też pracuję. Chciałabym do maja popracować, bo dłużej to już będzie mi ciężko chyba, bo pracuję w laboratorium chemicznym, więc jestem narażona za bardzo na działanie różnych odczynników. Teraz jestem oddelegowana do lżejszej pracy, a i przy komputerze zabroniono mi siedzieć dłużej niż 4 godz. Staram się bardzo pilnować.
 
Hej Maćku!! ja już od iui nic nie robię w domu jedynie obiadek i leżakuję, no i oczywiście nic nie dźwigam. Oszczędzaj się odpoczywaj, będzie dobrze!!!!
 
Bylam dzis na kontroli - pecholki pekly po obu stronach, widac plyn w zatoce. Teraz wszystko zalezy tylko od naszego szczescia...

A ile bralyscie lutki po IUI? Mi kaze brac 2 razy po 4 tablektki i do tego jeszcze 3 razy dupek!
 
Bylam dzis na kontroli - pecholki pekly po obu stronach, widac plyn w zatoce. Teraz wszystko zalezy tylko od naszego szczescia...

A ile bralyscie lutki po IUI? Mi kaze brac 2 razy po 4 tablektki i do tego jeszcze 3 razy dupek!

Ja po IUI brałam tylko 2 tabletki, a po stwierdzeniu ciąży już 5 a teraz 4:)
 
maćku - łykaj lutkę i wizualizuj szczęście :) ściskam

u mnie okazało się po 1,5 roku starań i pół roku badań, że owu nie ma, a jesli jest to pewnie rzadko bardzo. do tego endo cienkie. biore progesteron od 2 dni i... spie non stop. Teraz sie zmusze wyjsc ze znajomymi na chociaz dwie godziny ale najchetniej zakopałabym sie pod koldre. mam to swinstwo brac dwa miesiace a jestem juz po 2 dniach lekko poirytowana tym spaniem. No ale czego sie nie robi? Za miesiac kontrola w okolicy owu. W tym cyklu pechol urosl ale nie pekl, mimo ze skok temperatury byl piekny i jasno czytelny.
Dzisiaj poajwil sie u mnie, chyba pierwszy raz od kiedy prowadze obserwacje, rozciagliwy sluz w duzej ilosci. Progesteron biore od 20 dc, mimo ze powinno sie go zaczac brac przed owu (tak mam w przyszlym cyklu przepisany) ale juz w tm doktor kazal lykac. No i jestem ciekawa czy przypadkiem np. teraz owu sie nie pojawila i czy to w ogole mozliwe pod wplywem brania progesteronu. Na wszelki wypadek chyba podzialamy ale... w pozycji "na śpiocha", bo ja inaczej nie dam rady :)
no i teraz na tym progesteronie mam byc przynajmniej dwa cykle i ze 4 jeszcze cykle sie starac i dopiero potem IUI, o ile sie owu pojawi.

buzi
 
reklama
maćku - łykaj lutkę i wizualizuj szczęście :) ściskam

u mnie okazało się po 1,5 roku starań i pół roku badań, że owu nie ma, a jesli jest to pewnie rzadko bardzo. do tego endo cienkie. biore progesteron od 2 dni i... spie non stop. Teraz sie zmusze wyjsc ze znajomymi na chociaz dwie godziny ale najchetniej zakopałabym sie pod koldre. mam to swinstwo brac dwa miesiace a jestem juz po 2 dniach lekko poirytowana tym spaniem. No ale czego sie nie robi? Za miesiac kontrola w okolicy owu. W tym cyklu pechol urosl ale nie pekl, mimo ze skok temperatury byl piekny i jasno czytelny.
Dzisiaj poajwil sie u mnie, chyba pierwszy raz od kiedy prowadze obserwacje, rozciagliwy sluz w duzej ilosci. Progesteron biore od 20 dc, mimo ze powinno sie go zaczac brac przed owu (tak mam w przyszlym cyklu przepisany) ale juz w tm doktor kazal lykac. No i jestem ciekawa czy przypadkiem np. teraz owu sie nie pojawila i czy to w ogole mozliwe pod wplywem brania progesteronu. Na wszelki wypadek chyba podzialamy ale... w pozycji "na śpiocha", bo ja inaczej nie dam rady :)
no i teraz na tym progesteronie mam byc przynajmniej dwa cykle i ze 4 jeszcze cykle sie starac i dopiero potem IUI, o ile sie owu pojawi.

buzi
No niezle! To nie mialas wczesniej monitoringu?
A badalas prolaktyne? Mi pecherzyki nie pekaly wlasnie przez nia, a skoki tempki jak najbardziej mialam...
 
Do góry