reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Maćku - tez odczulam w tym szpitalu to wolne tempo personelu:/ Bylam przed 7 na badaniach a wyszlam dopiero o 13, w miedzyczasie pielegniarki zapomnialy ze czekam na lekarza, pozniej zaginal gdzies lekarz, gdy sie odnalazl to pielegniarki znow mu nie przekazaly ze ja czekam, nastepnie gdy z nim zagadalam to stwierdzil ze za chwile, no i chwila trwala kolejna godzine az w koncu sie doczekalam:/ Bylam wykonczona a mialo byc tak krotko..
A to byla Twoja pierwsza inseminacja? Ja mialam raz ale w innej klinice. Dlugo lezalas, ale to dobrze:) Caly czas byl przy Tobie maz? A lezalas jakos z pupa do gory czy tak normalnie jak przy badaniu ginekologicznym? Bylas przykryta w tym czasie?
 
reklama
A to byla Twoja pierwsza inseminacja? Ja mialam raz ale w innej klinice. Dlugo lezalas, ale to dobrze:) Caly czas byl przy Tobie maz? A lezalas jakos z pupa do gory czy tak normalnie jak przy badaniu ginekologicznym? Bylas przykryta w tym czasie?
To moja pierwsza IUI. Moz nie byl ze mna. Lezalam na "samolocie" majac noge na nodze, przykryta papierowym recznikiem.
 
MAĆKU- tak sie ciesze,ze wszystko ladnie poszlo i teraz nerwowo czekam z Tobą ,przebierając nogami :))
mam nadzieje ,ze po kontroli bedzie wszystko si a po 2 tyg bedziesz miala II piękne ,tłuste krechy :)) !!!

IZA- witaj kochana-Ty kiedy IUI ??
 
Maćku teraz odpoczywaj i bądź dobrej myśli, napewno będzie dobrze!!!!!! trzymam &&&&&& oby te dwa tygodnie szybko minęły!! to prawda w szpitalu mają czas na wszystko ale cóż trzeba to jakoś przeżyć, byłam już tam tyle razy że chyba się przyzwyczaiłam.
 
Nanusia jak samopoczucie???

Dziękuję dobrze. Tylko smak w buzi mam katastrofalny. NIc mi nie smakuje tak jak powinno i nie mogę zmieni smaku w buzi. Nawet drażetki nie smakują. Masakra normalnie. W sobotę mam wizytę u gina, więc może on mi coś zaproponuje, a i mam nadzieje,że mój kropek rozwija się tak jak powinnien;)
A jak u Ciebie?
 
reklama
u mnie tak jak na początku, nudności nadal ale znośnie i strasznie się chce spać, ja zmiany w smaku nie mam ale mniej jem nie mam ochoty. Trzymam &&&&& za sobotę oby było tak jak należy, ja dopiero w czwartek i dopiero zobaczę jak bije serduszko.
 
Do góry