reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nanusia jeszcze nie było widać serduszka ale lekarz mnie zapewnił że to normalne na tym etapie i na następnej wizycie już będzie widoczne. A jak Twoje samopoczucie??

Samopoczucie juz ok, tylko musialam zmienic miejsce "dostarczania" luteiny z podjezykowo na dopochwowo, bo mi sie już wymiotowa chcialo na sama mysl,ze musze je ssac. BO straszny smak w ustac mi po nich zostawal i nic mi nie smakowalo, wiec malo jadlam. Od wczoraj wieczor gin pozwolil mi ta podjezykowa zastosowac jako dopochwowo i juz jest znacznie lepiej.

A Ty jak sie czujesz? Masz mdlosci?
 
ja od początku na dopochwowej jadę po 4 rano i 4 wieczorem.
Nudności mam nieraz pół dnia, czasem chwilę, głowa trochę mnie boli i wiecznie zmęczona jestem ale wszystko da sie przezyć nie jest żle.
 
sylkabecia, lopop ciesze sie bardzo ze u Was wszystko w porzadku, oby tak dalej:) ja jestem po kolejnej wizycie u doktora, endo 12mm, pecherzyk 22mm, tylko ze powinien wczoraj juz peknac, bo endo jest dojrzala:/ od dzisiaj biore duphaston ale raczej w ramach eksperymentu, bo pewnie pecherzyk nie peknie i powstanie zespol LUF, jesli sie tak stanie to w nastepnym miesiacu bedzie mocno traktowac mnie hormonami
 
tak Maćku jedną polnej a dteraz w gabinecie tylko dlatego że miał piątek wolny i nie było go w pracy. W szpitalu on robił zabieg. jak coś to pytaj!! pozdrawiam
 
reklama
sylkabecia - u niego po zabiegu lezalas, czy siedzialas na tym fotelu? bo jak bylam w city medzie, to na tym fotelu cale nasienie ze mnie wyplynelo i jak wstalam to juz nie lecialo:/ ile czasu zajelo przygotowanie nasienia i czy mowil jak je przygotowuje?
 
Do góry