reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Aaaaaaaaaa!!!!!!! Myślałam sobie co u Ciebie słychać 😃😃😃 strasznie się cieszę ❤❤❤ opowiadaj co się działo jak Ciebie nie było 😁
Cześć :) a wiesz z moim charakterem jak nie mogę drzwiami to oknem wejdę :D 4 nieudane próby, w ostatniej był już nawet zarodek z serduszkiem, ale nie udało się tak czy inaczej...widocznie nam rodzicielstwo w inny sposób pisane :) Mały skradł nasze serca praktycznie z miejsca, jest ślicznym, małym cudakiem, dobrze się rozwija a ja się nie mogę doczekać aż już będzie totalnie z nami :) wózek, łóżeczko, foteliki, ciuszki, zabawki pieluchy - wszystko już czeka :) rodzina cała super szczęśliwa.
 
reklama
Cześć :) a wiesz z moim charakterem jak nie mogę drzwiami to oknem wejdę :D 4 nieudane próby, w ostatniej był już nawet zarodek z serduszkiem, ale nie udało się tak czy inaczej...widocznie nam rodzicielstwo w inny sposób pisane :) Mały skradł nasze serca praktycznie z miejsca, jest ślicznym, małym cudakiem, dobrze się rozwija a ja się nie mogę doczekać aż już będzie totalnie z nami :) wózek, łóżeczko, foteliki, ciuszki, zabawki pieluchy - wszystko już czeka :) rodzina cała super szczęśliwa.
Bardzo się cieszę, wiedziałam że w końcu znajdziecie swoją drogę 😃
 
Cześć :) a wiesz z moim charakterem jak nie mogę drzwiami to oknem wejdę :D 4 nieudane próby, w ostatniej był już nawet zarodek z serduszkiem, ale nie udało się tak czy inaczej...widocznie nam rodzicielstwo w inny sposób pisane :) Mały skradł nasze serca praktycznie z miejsca, jest ślicznym, małym cudakiem, dobrze się rozwija a ja się nie mogę doczekać aż już będzie totalnie z nami :) wózek, łóżeczko, foteliki, ciuszki, zabawki pieluchy - wszystko już czeka :) rodzina cała super szczęśliwa.
bardzo się cieszę z Waszego szczęścia ;) dlugo trwała cała procedura?
 
bardzo się cieszę z Waszego szczęścia ;) dlugo trwała cała procedura?
Wiesz od pierwszej wizyty w ośrodku do TEGO telefonu to rok i 10 m-cy ale warto było :) Mały na daną chwilę u nas bywa, jeszcze nie jest na stałe a ja już nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego. Teraz byłam trochę chora i musieliśmy odpuścić wizytowanie i tęsknię jak głupia. To jest niesamowite że tak szybko można złapać taką szczególną więź :)
 
Cześć dziewczynki 😊 I'm baaack !!! @Asia34, @eij, @hername, @Fok123, @OnaGośka, @Hankaa. Chciałam się przywitać i pochwalić że mamusią będę 🥰 bardzo niedługo będziemy adoptować syneczka Franka, aktualnie rok i 9 m-cy 😍😍😍 Trochę mnie nie było, ale widzę że tu wszystkie już mamusie i bardzo się cieszę :) A co u @Karola z nadzieją ?
Hej kochana!😘 Ale cudowne wiadomości!😍 Cieszę się bardzo z Waszego szczęścia 😊 Franio będzie miał cudownych rodziców ❤️
 
Wiesz od pierwszej wizyty w ośrodku do TEGO telefonu to rok i 10 m-cy ale warto było :) Mały na daną chwilę u nas bywa, jeszcze nie jest na stałe a ja już nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego. Teraz byłam trochę chora i musieliśmy odpuścić wizytowanie i tęsknię jak głupia. To jest niesamowite że tak szybko można złapać taką szczególną więź :)
wspaniale :) sama zawsze myślałam o adopcji, nie wiem co życie jeszcze przyniesie ale biorę to pod uwagę :) cudownie że Franuś na Was trafił 🤩 niech się zdrowo chowa
 
Wiesz od pierwszej wizyty w ośrodku do TEGO telefonu to rok i 10 m-cy ale warto było :) Mały na daną chwilę u nas bywa, jeszcze nie jest na stałe a ja już nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego. Teraz byłam trochę chora i musieliśmy odpuścić wizytowanie i tęsknię jak głupia. To jest niesamowite że tak szybko można złapać taką szczególną więź :)
Kurde długo to trwa wszystko 🙄 Ale najważniejsze, że będziecie razem już za moment 😍 Macie w sobie tyle miłości, siły i odwagi, że na prawdę gratulacje!!!
 
reklama
Do góry