reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja już w ogóle nie dyskutuję na ten temat :p Proszę o to zapytać polemizujących :p

Cytuję ;-)

Zdecydowanie istotna jest faza cyklu. Najlepiej amh robić w 2,3 dc ( wiem, że wszędzie piszą, że nie ma to znaczenia, ale ma).

Pewnie robiłaś w różnych dniach cyklu lub też w innych labach. Przy amh ważne żeby robić to na samym początku cyklu (2,3 dc) w labie gdzie wynik dostajesz od ręki ( najlepiej robić w klinikach niepłodności - wynik miałam po 2 h).

Pewnie. Warto sprawdzić choć samo amh wiele nie mówi. Ten parametr ma znaczenie wraz z LH,FSH i USG robionym w 2,3dc ( wiem, że USG w okres dziwne, ale tak mi zlecono 🤪) . To wszystko miałam zrobić żeby mieć pełny obraz sytuacji. Samo amh to tylko marker, jeden parametr.
Amh w dowolnym dniu, reszta co cała calutka prawda, przynajmniej patrząc na zalecenia w mojej klinice i słuchając lekarzy od niepłodności 😃😬
 
reklama
Amh w dowolnym dniu, reszta co cała calutka prawda, przynajmniej patrząc na zalecenia w mojej klinice i słuchając lekarzy od niepłodności 😃😬
Widać co lekarz to inna opinia ☺️ jedni mówią że dzień cyklu ma znaczenie, inni tak jak mój że nie i bądź tu mądra hehe. Nie ma co polemizować, tylko robić tak jak każe lekarz prowadzący 😊
 
Ja już w ogóle nie dyskutuję na ten temat :p Proszę o to zapytać polemizujących :p

Cytuję ;-)

Zdecydowanie istotna jest faza cyklu. Najlepiej amh robić w 2,3 dc ( wiem, że wszędzie piszą, że nie ma to znaczenia, ale ma).

Pewnie robiłaś w różnych dniach cyklu lub też w innych labach. Przy amh ważne żeby robić to na samym początku cyklu (2,3 dc) w labie gdzie wynik dostajesz od ręki ( najlepiej robić w klinikach niepłodności - wynik miałam po 2 h).

Pewnie. Warto sprawdzić choć samo amh wiele nie mówi. Ten parametr ma znaczenie wraz z LH,FSH i USG robionym w 2,3dc ( wiem, że USG w okres dziwne, ale tak mi zlecono 🤪) . To wszystko miałam zrobić żeby mieć pełny obraz sytuacji. Samo amh to tylko marker, jeden parametr.
Jeśli chodzi o usg na początku cyklu to też miałam przed każdą inseminacją robione
 
Dawno nie wklejałam… 🫣
Kogoś dopisać? 🔎🔎🔎
—————————————————————
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀
—————————————————————

Kibicujemy!!!




Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka ❤️🍀

25.04. @grawer - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Julia ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

14.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

16.02. @Evelyn1919 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Milan 💙🍀

05.04. @eij - Szczęśliwa Mama 🥰
👶👶 córeczka Dagmara i synuś Dominik ❤️💙🍀

15.06. @Hankaa - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 synuś Staś 💙🍀

20.06. @OnaGośka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś 💙🍀

13.08. @hername - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 córeczka ❤️🍀

15.09. @Fok123 - Szczęśliwa Mama 🥰
👶 córeczka ❤️🍀

—————————————————————
„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣☀️
—————————————————————
 
Cześć dziewczynki 😊 I'm baaack !!! @Asia34, @eij, @hername, @Fok123, @OnaGośka, @Hankaa. Chciałam się przywitać i pochwalić że mamusią będę 🥰 bardzo niedługo będziemy adoptować syneczka Franka, aktualnie rok i 9 m-cy 😍😍😍 Trochę mnie nie było, ale widzę że tu wszystkie już mamusie i bardzo się cieszę :) A co u @Karola z nadzieją ?
o witaj kochana, od razu powiadomienie się pojawiło 🤗🤗 bardzo się cieszę, cudowna wiadomość 🥰🥰 faktycznie sporo mam już na forum, opowiadaj co u Ciebie ;) super ze do nas zajrzałaś ❤️❤️❤️
 
o witaj kochana, od razu powiadomienie się pojawiło 🤗🤗 bardzo się cieszę, cudowna wiadomość 🥰🥰 faktycznie sporo mam już na forum, opowiadaj co u Ciebie ;) super ze do nas zajrzałaś ❤️❤️❤️
Hej :) W październiku skończyliśmy kurs a w listopadzie dostaliśmy propozycję małego, który jest najcudniejszym małym chłopaczkiem na świecie :) dokumenty już w sądzie, czekamy na decyzję o pre-adopcji a potem 2 sprawa i będziemy już rodziną pełną gębą ;)
 
reklama
Cześć dziewczynki 😊 I'm baaack !!! @Asia34, @eij, @hername, @Fok123, @OnaGośka, @Hankaa. Chciałam się przywitać i pochwalić że mamusią będę 🥰 bardzo niedługo będziemy adoptować syneczka Franka, aktualnie rok i 9 m-cy 😍😍😍 Trochę mnie nie było, ale widzę że tu wszystkie już mamusie i bardzo się cieszę :) A co u @Karola z nadzieją ?
Aaaaaaaaaa!!!!!!! Myślałam sobie co u Ciebie słychać 😃😃😃 strasznie się cieszę ❤❤❤ opowiadaj co się działo jak Ciebie nie było 😁
 
Do góry