reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
😄😄😄
Gratuluję, że w końcu się udało 💓
A to kiedy ten pierwszy wielki głód się pojawił? Ile dni po ivf? 😁😅
Trzymam kciuki za pozytywny wynik✊✊✊ ale też nie ma co się sugerować objawami u innych i tak kazda z nas ma inaczej, jedna bedzie cos czula od razu, inna dopiero 1 objaw ciąży zobaczy dopiero po kilku tygodniach. Wiadomo ze ciezkie te dni oczekiwania ale jakoś trzeba je przetrwać i starać się nie wnikac za bardzo w organizm bo zwariować mozna:p np bol brzucha z 1 strony moze pokazywać ciaze a z 2 zblizajacy się okres ..
Ja np miałam bole podbrzuszea jak co miesiąc przed okresem. A dopiero taki typowy objaw ciąży jako ciąży to chyba jakoś 7-8 tydzień jak mi się pierwsze mdłości pojawily
 
reklama
Trzymam kciuki za pozytywny wynik✊✊✊ ale też nie ma co się sugerować objawami u innych i tak kazda z nas ma inaczej, jedna bedzie cos czula od razu, inna dopiero 1 objaw ciąży zobaczy dopiero po kilku tygodniach. Wiadomo ze ciezkie te dni oczekiwania ale jakoś trzeba je przetrwać i starać się nie wnikac za bardzo w organizm bo zwariować mozna:p np bol brzucha z 1 strony moze pokazywać ciaze a z 2 zblizajacy się okres ..
Ja np miałam bole podbrzuszea jak co miesiąc przed okresem. A dopiero taki typowy objaw ciąży jako ciąży to chyba jakoś 7-8 tydzień jak mi się pierwsze mdłości pojawily
Na wszelki wypadek nie dziękuję 😉💓
Właśnie! Zwariować można 🥹
Staram się o tym nie myśleć… No ale często to silniejsze ode mnie 😅
 
reklama
Do góry