reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny jednak dobrze znam moje ciało 😔😔 wynik bety 0.100, nawet śladu ciąży nie ma .. lekarz zalecił odstawienie acardu i progesteronu, pojawić się do 5 dnia cyklu i od początku...🍀
Uwierz mi, że mało kto ma objawy ciąży na samym początku. To tylko byśmy tak chciały żeby organizm od razu wysyłał sygnały...
Przykro mi, że się nie udało ale zobacz na statystyki... Mało komu się udaje za 1 podejsciem
 
reklama
Uwierz mi, że mało kto ma objawy ciąży na samym początku. To tylko byśmy tak chciały żeby organizm od razu wysyłał sygnały...
Przykro mi, że się nie udało ale zobacz na statystyki... Mało komu się udaje za 1 podejsciem
Dokładnie, nie ma co się łamać. Tak jak mówi @PałkaZapałka statystki są dosyć niskie, nie ma co się zrażać tylko próbować dalej. Trzymam kciuki, do boju !!!!! ❤️
 
A robiłaś badanie progesteronu że martwisz się o to że jest za niski?
Nie, właśnie nigdy nie robiłam. Ale martwię się czy to ewentualnie może mieć wpływ na potencjalna ciążę bo ostatnio się nasłuchałam o stratach we wczesnym stadium.... :( Jutro będę robić wg wskazówki poziom bety i progesteronu żeby sie nie martwić ;)
 
Nie, właśnie nigdy nie robiłam. Ale martwię się czy to ewentualnie może mieć wpływ na potencjalna ciążę bo ostatnio się nasłuchałam o stratach we wczesnym stadium.... :( Jutro będę robić wg wskazówki poziom bety i progesteronu żeby sie nie martwić ;)
Aaaaaa. Ja myślałam że robiłaś. To na spokojnie. Nie stresuj się wynikiem którego nie masz 🤪 zaufaj lekarzowi bo oszalejesz, serio. Nie doszukuj się analogii w innych przypadkach bo będziesz znerwicowana niepotrzebnie
 
Aaaaaa. Ja myślałam że robiłaś. To na spokojnie. Nie stresuj się wynikiem którego nie masz 🤪 zaufaj lekarzowi bo oszalejesz, serio. Nie doszukuj się analogii w innych przypadkach bo będziesz znerwicowana niepotrzebnie
W sumie racja... ale spanikowałam bo wszystkie dziewczyny miały brać progesteron aż do wyniku bety ale skoro i tak jutro na nią idę to już się nie spinam 😀
 
reklama
Do góry