reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej dziewczyny. Ja dzis bylam na monitoringu. Mam jeden pęcherzyk w lewym jajniku. Mialam pobrana krew na progesteron estradiol i lh, wyniki sa ok. We wtorek o 24 mam wziac ovitrelle a w czwartek o 12 mam pierwsza inseminacje 😌takze zaczynam przygodę ze stresem,czekaniem i odliczaniem🤣
Grunt to pozytywne nastawienie, nie liczy się ilość a jakosc pamiętaj 😆😀
 
reklama
Nie ma co oczekiwać niewiadomo czego, opinii jest tak wiele, że też szkoda czytać 😉 Wystarczy słuchać położnej, a pójdzie gładko, one wiedzą co robią 👍🙂
Ja się właśnie jedyne czego boje to ze trafie na jakas polozna starej daty i mnie polozy i nie będzie mowy o pozycjach werykalnych czy ochronie krocza, tylko od razu naciecie:(
 
Hej dziewczyny. Ja dzis bylam na monitoringu. Mam jeden pęcherzyk w lewym jajniku. Mialam pobrana krew na progesteron estradiol i lh, wyniki sa ok. We wtorek o 24 mam wziac ovitrelle a w czwartek o 12 mam pierwsza inseminacje 😌takze zaczynam przygodę ze stresem,czekaniem i odliczaniem🤣
Super, trzymam kciuki za pozytywny wynik:):)
 
Ja się właśnie jedyne czego boje to ze trafie na jakas polozna starej daty i mnie polozy i nie będzie mowy o pozycjach werykalnych czy ochronie krocza, tylko od razu naciecie:(
u mnie nie było mowy o pozycjach wertykalnych mimo ze chciałam. Tylko podczas leżenia na wznak tętno małego było wyczuwalne tzn aparatura je łapała, a miałam przyczepiona w pochwie do główki synka. Nie mogłam chodzić ani leżeć na boku, tylko na wznak, wiec to nie powiedziane ze położna będzie kazać.
 
reklama
Ja się właśnie jedyne czego boje to ze trafie na jakas polozna starej daty i mnie polozy i nie będzie mowy o pozycjach werykalnych czy ochronie krocza, tylko od razu naciecie:(
No dobra położna to skarb ☺️ a niestety w większości szpitali pewnie tak jest, że każą leżeć nie wiem jak u mnie są niby te piłki i w ogóle ale nie wiadomo czy praktykują. Życzę Tobie żebyś trafiła na super położną i zaopiekowała się Wami jak należy ☺️ 😘
 
Do góry