reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Naprawdę? A mnie lekarz kazał brać "do okresu" - i tak za każdym razem było, @ przychodziła w normalnym terminie, i dopiero wtedy odstawiałam prog...
Ja odstawilam wczoraj bo mialam wybrac przez 14 dni....i wczoraj mial byc okres i go nie ma.... dzis zrobilam test i negatywny wiec niewiem co myslec.... na bete kazal czekac do konca tygodnia...lecze sie w holandii wiec nie mam mozliwosci isc sobie prywatnie tylko lekarz musi wystawic skierowanie
 
Ja odstawilam wczoraj bo mialam wybrac przez 14 dni....i wczoraj mial byc okres i go nie ma.... dzis zrobilam test i negatywny wiec niewiem co myslec.... na bete kazal czekac do konca tygodnia...lecze sie w holandii wiec nie mam mozliwosci isc sobie prywatnie tylko lekarz musi wystawic skierowanie
Tu jest tak samo.
No ale ja do terminu bety wskazanej przez lekarza nigdy nie dotrwałam ;-)
 
reklama
Ja odstawilam wczoraj bo mialam wybrac przez 14 dni....i wczoraj mial byc okres i go nie ma.... dzis zrobilam test i negatywny wiec niewiem co myslec.... na bete kazal czekac do konca tygodnia...lecze sie w holandii wiec nie mam mozliwosci isc sobie prywatnie tylko lekarz musi wystawic skierowanie
U mnie okres różnie przychodził czasem po 2 dniach czasem po 5 od odstawienia wiec myślę że to nie ma reguły.. ale dziwne trochę ze kazal odstawić prog nie robiąc bety bo co jeśli jest ciąża...
 
Do góry