reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
HiPP to płyn do kąpieli czy oliwka ? Czy ten olej z migdałów to oliwka ? ☺️Używacie od początku to ?
Od samiutkiego początku 😀 hipp krem do ciała i twarzy, szampon, oliwka hippa do smarowania czasami ciałka. A do kąpieli właśnie z rosmana olej z migdalow❤.
Kołderke zabezpieczam po bokach wkładając pod kokon.
Naprawdę uważam kokon za obowiązkowa pozycje w wyprawce dla dziecka. Nie ma w nim możliwości żeby dziecko np przekręciło się i leżało w poprzek łóżeczka 😀 a mój jeden mały aparat już tak probowal robic 🤣
 
reklama
Od samiutkiego początku 😀 hipp krem do ciała i twarzy, szampon, oliwka hippa do smarowania czasami ciałka. A do kąpieli właśnie z rosmana olej z migdalow❤.
Kołderke zabezpieczam po bokach wkładając pod kokon.
Naprawdę uważam kokon za obowiązkowa pozycje w wyprawce dla dziecka. Nie ma w nim możliwości żeby dziecko np przekręciło się i leżało w poprzek łóżeczka 😀 a mój jeden mały aparat już tak probowal robic 🤣
Dziękuję za polecenie ☺️ też właśnie mam kokon tylko za duży on nie jest więc pewnie długo nie posłuży . A używacie podgrzewacza do mleka ? Nie wiem jak będę karmić a nie wiem czy taki podgrzewacz jest przydatny czy zbędny...
 
Od samiutkiego początku 😀 hipp krem do ciała i twarzy, szampon, oliwka hippa do smarowania czasami ciałka. A do kąpieli właśnie z rosmana olej z migdalow❤.
Kołderke zabezpieczam po bokach wkładając pod kokon.
Naprawdę uważam kokon za obowiązkowa pozycje w wyprawce dla dziecka. Nie ma w nim możliwości żeby dziecko np przekręciło się i leżało w poprzek łóżeczka 😀 a mój jeden mały aparat już tak probowal robic 🤣
P.S to widzę Mały Akrobata się robi 😁😁
 
Oo fajnie takie targi dziecięce ☺️ Wpisz sobie Chicco baby hug 4w1 potem można z tego krzesełko zrobić są pasy więc wszystko bezpieczne . Najbardziej chodzi mi właśnie o początki żeby mieć małego na oku . Na allegro nowe kosztuje ok . 800-1000 zł my kupiliśmy używane za 450 zł ☺️
Musze sobie zaczac notowac co polecacie bo jeszcze nie mam pojecia o tym co trzeba kupic dla dzidziusia, narazie jeszcze w ogóle o tym nie mysle :)
 
Dziękuję za polecenie ☺️ też właśnie mam kokon tylko za duży on nie jest więc pewnie długo nie posłuży . A używacie podgrzewacza do mleka ? Nie wiem jak będę karmić a nie wiem czy taki podgrzewacz jest przydatny czy zbędny...
Zależy kto ma jaki budżet 😁 ja nie kupuję, dla mnie zbędne bez względu na to jakie są koszta😉 bardziej zastanawiam się nad tymi ochraniaczami czy jak to się nazywa które trzymają temperaturę. To jest dobre na jakieś wypady na spacer. Muszę poszukać i poczytać opinie jaki jest najbardziej trwały
 
Dziękuję za polecenie ☺️ też właśnie mam kokon tylko za duży on nie jest więc pewnie długo nie posłuży . A używacie podgrzewacza do mleka ? Nie wiem jak będę karmić a nie wiem czy taki podgrzewacz jest przydatny czy zbędny...
Taaak używamy 😀 podgrzewacz i sterylizator do butelek.
Fakt faktem można radzić sobie bez( co testowałam w szpitalu) .
Chociaż są sporym ułatwieniem.😉
 
Ooo super dziękuję! Obczaję sobie [emoji16]
Oo fajnie takie targi dziecięce [emoji3526] Wpisz sobie Chicco baby hug 4w1 potem można z tego krzesełko zrobić są pasy więc wszystko bezpieczne . Najbardziej chodzi mi właśnie o początki żeby mieć małego na oku . Na allegro nowe kosztuje ok . 800-1000 zł my kupiliśmy używane za 450 zł [emoji3526]
 
reklama
To tak jak ja, podpytuje i ogladam i przeraża mnie władna niewiedza.
emoji28.png

A jak się czujesz?
A dzieki
To tak jak ja, podpytuje i ogladam i przeraża mnie władna niewiedza.[emoji28]
A jak się czujesz?
Dzieki, dobrze, mdlosci przeszly wiec w zasadzie oprócz delikatnego pobolewania brzucha zapominam ze ja w ciazy jestem :p
 
Do góry