reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej Pięknoty!
Wizyta udana, moja Gwiazda ma już całe 204g [emoji3059][emoji3059]! Wszystkie pomiary prawidłowe, jak na wiek ciazy. Lozysko dobrze umiejscowione, co mnie mega cieszy, bo miałam jakaś paranoje na tym punkcie.[emoji848]
Teraz czekamy na połówkowe 25 marca!
Dzis jeszcze Doktor pomogła mi nagrać bicie serduszka, bo Tatusiek ma urodziny, a nie mógł być na wizycie.
Także.. biorąc pod uwagę ciężki czas wokół, to był cudny element dnia! Dziekuje za kciuki jak zawsze na medal![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji8]
Ale ładnie Księżniczka rośnie 🥰🥰 o połówkowe masz w urodziny mojego narzeczonego ☺️ I już połówkowe jak to zleciało 😳☺️ to tatuś miał piękny prezent na urodziny usłyszeć serduszko swojej Królewny ♥️♥️
 
reklama
Oo proszę, to wypije również Jego zdrówko bezalkoholowym po udanych badaniach![emoji28]
Noooo.. mega zleciało, sama w to nie wierzę..
Także Tatuś happy na maxa[emoji3059][emoji28]
Ale ładnie Księżniczka rośnie [emoji3059][emoji3059] o połówkowe masz w urodziny mojego narzeczonego [emoji3526] I już połówkowe jak to zleciało [emoji15][emoji3526] to tatuś miał piękny prezent na urodziny usłyszeć serduszko swojej Królewny [emoji3531][emoji3531]
 
Uuu te końcówki ciąży są naprawdę uciążliwe Twój mąż ma rację ☺️ Ja odpukać skurczy łydek nie mam choć ostatnio miałam wrażenie że jakby mnie łapał ale chyba zrezygnował 😂 a przed ciążą mialam często potrafiłam w nocy usiąść i masować łydkę bo tak bolało a teraz chyba przez to że biorę 6 tabletek magnezu i nie piję kawy to jest ok w ogóle mówię że ciąża chyba mi służy bo TSH na poziomie 0,7 jak nigdy ☺️ I właśnie tak samo mam jak Ty jak za długo leżę na jednym boku to całe biodro mnie drętwieje i się przekręcam w nocy z boku na bok też tak masz ? ☺️ A co używasz na zgagę masz jakieś sposoby? Ja też nie wiem narazie co to zgaga . To już Kochana odliczasz to cięcia ale to leci szybko . Ja mam wrażenie że teraz jakby czas przyspieszył a jeszcze tyle rzeczy trzeba kupić . I pokój odmalować a w ogóle remont nie zaczęty bo na drzwi czekamy . Ty już pewnie wszystko masz gotowe na cacy 🥰🥰
No ja właśnie zaczynam prać ciuszki i powoli ogarniam torbę do szpitala. Zdaję sobie sprawę że teraz to już się może wszystko zdarzyć więc trzeba być przygotowanym 😉 ja też w nocy raz na jednym raz na drugim boku. Mąż się śmieje ze jak sie przewracam to z całym łóżkiem 🤣 a na zgagę pomaga mi mleko i leżenie na lewym boku. Migdały też pomagają.
 
Oo proszę, to wypije również Jego zdrówko bezalkoholowym po udanych badaniach![emoji28]
Noooo.. mega zleciało, sama w to nie wierzę..
Także Tatuś happy na maxa[emoji3059][emoji28]
A my wypijemy za zdrowie Waszej Księżniczki 😘 oczywiście ja też bezalkoholowym 😁 Zobaczysz jak po połówkowych Ci poleci ,szok ☺️ To super, że tata zadowolony i mama też 😘
 
No ja właśnie zaczynam prać ciuszki i powoli ogarniam torbę do szpitala. Zdaję sobie sprawę że teraz to już się może wszystko zdarzyć więc trzeba być przygotowanym 😉 ja też w nocy raz na jednym raz na drugim boku. Mąż się śmieje ze jak sie przewracam to z całym łóżkiem 🤣 a na zgagę pomaga mi mleko i leżenie na lewym boku. Migdały też pomagają.
Hehe no te przekręcanie to tylko wybudza ze snu łóżko po ciąży do wymiany - oczywiście taki żarcik 😁 Ja też czekam aż zacznie się remont i zarazem skończy i powoli się zabieram za pranie ciuszków ☺️
 
No to mamy umowę! [emoji16]
Mam właśnie plan po polowkowych robić powoli zakupy to chyba dobry czas?
Tak Kochana nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę a jest tego do kupienia tyle że lepiej rozłożyć sobie na raty ☺️ My już mamy wózek, przewijak, różek, ciuszki , butelki , pieluchy tetrowe i kilka muślinowych, monitor oddechu, takie łóżeczko jeżdżące przenośne będę go używała np. jak Mały będzie spał w dzień żeby go mieć przy sobie jak będę w innym pokoju wczoraj doszedł laktator, smoczki też są , zamówiłam pierwsza koszule do karmienia ale i tak jeszcze masa rzeczy bo zwykle łóżeczko, materac, wyprawka dla mnie do szpitala itd.
 
No ja właśnie zaczynam prać ciuszki i powoli ogarniam torbę do szpitala. Zdaję sobie sprawę że teraz to już się może wszystko zdarzyć więc trzeba być przygotowanym 😉 ja też w nocy raz na jednym raz na drugim boku. Mąż się śmieje ze jak sie przewracam to z całym łóżkiem 🤣 a na zgagę pomaga mi mleko i leżenie na lewym boku. Migdały też pomagają.
A Jeszcze pytanko co do wyprawki , w czym będą spały Twoje Dzieciaczki czy kupujesz bądź kupiłaś jakieś kołderki czy coś . Ja cały czas się zastanawiam na początku nie chciałam żadnej kołderki bo niby nie są zalecane. Chciałam przykrywać jakimś cienkim kocykiem . Ostatnio przeczytałam że niemowlęta lubią ciasno żeby w pierwszych dniach czuły się jak u mamy w brzuchu. Mam też różek dosyć cienki nie wiem czy w tym kłaść dziecko do spania czy jakiś śpiworek czy po prostu ten sam kocyk czy kołderka w tym jestem zielona. Kołderkę pewnie kupię ale nie wiem czy będę używać od razu czy jak Maluch trochę podrośnie .
 
O kurde, faktycznie tego jest trochę.. U nas niebawem targi dziecięce, to chyba się wybiorę.. [emoji16]
A jakie to mobilne łóżeczko?
Tak Kochana nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę a jest tego do kupienia tyle że lepiej rozłożyć sobie na raty [emoji3526] My już mamy wózek, przewijak, różek, ciuszki , butelki , pieluchy tetrowe i kilka muślinowych, monitor oddechu, takie łóżeczko jeżdżące przenośne będę go używała np. jak Mały będzie spał w dzień żeby go mieć przy sobie jak będę w innym pokoju wczoraj doszedł laktator, smoczki też są , zamówiłam pierwsza koszule do karmienia ale i tak jeszcze masa rzeczy bo zwykle łóżeczko, materac, wyprawka dla mnie do szpitala itd.
 
reklama
A Jeszcze pytanko co do wyprawki , w czym będą spały Twoje Dzieciaczki czy kupujesz bądź kupiłaś jakieś kołderki czy coś . Ja cały czas się zastanawiam na początku nie chciałam żadnej kołderki bo niby nie są zalecane. Chciałam przykrywać jakimś cienkim kocykiem . Ostatnio przeczytałam że niemowlęta lubią ciasno żeby w pierwszych dniach czuły się jak u mamy w brzuchu. Mam też różek dosyć cienki nie wiem czy w tym kłaść dziecko do spania czy jakiś śpiworek czy po prostu ten sam kocyk czy kołderka w tym jestem zielona. Kołderkę pewnie kupię ale nie wiem czy będę używać od razu czy jak Maluch trochę podrośnie .
Ja kupiłam kołderkę, taką całoroczną, nie za gruba nie za chuda😉 mam zamiar na początku nią dzieci przykrywać. Mam też kocyki grube i cienkie także coś napewno się przyda
 
Do góry