reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Drogie Mamusie przyszłe i obecne 🥰 Pisze z takim zapytaniem jaki płyn do kąpieli dla niemowląt i oliwkę będziecie używać lub używacie dla Waszych pociech ? Za niedługo chce się wybrać właśnie do apteki bo różne rzeczy ale co do płynu i oliwki nie mam pojęcia. Co czytam to każdy inaczej poleca. Dlatego Was tutaj zapytam 😘
My używamy hippa oraz olej z migdałów z rosmana :-) A do pupki tylko alantan niebieski. Idą tego niezliczone ilości 🤣
 
reklama
Hej Pięknoty!
Wizyta udana, moja Gwiazda ma już całe 204g [emoji3059][emoji3059]! Wszystkie pomiary prawidłowe, jak na wiek ciazy. Lozysko dobrze umiejscowione, co mnie mega cieszy, bo miałam jakaś paranoje na tym punkcie.[emoji848]
Teraz czekamy na połówkowe 25 marca!
Dzis jeszcze Doktor pomogła mi nagrać bicie serduszka, bo Tatusiek ma urodziny, a nie mógł być na wizycie.
Także.. biorąc pod uwagę ciężki czas wokół, to był cudny element dnia! Dziekuje za kciuki jak zawsze na medal![emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji8]
Cudownie!❤❤
 
A Jeszcze pytanko co do wyprawki , w czym będą spały Twoje Dzieciaczki czy kupujesz bądź kupiłaś jakieś kołderki czy coś . Ja cały czas się zastanawiam na początku nie chciałam żadnej kołderki bo niby nie są zalecane. Chciałam przykrywać jakimś cienkim kocykiem . Ostatnio przeczytałam że niemowlęta lubią ciasno żeby w pierwszych dniach czuły się jak u mamy w brzuchu. Mam też różek dosyć cienki nie wiem czy w tym kłaść dziecko do spania czy jakiś śpiworek czy po prostu ten sam kocyk czy kołderka w tym jestem zielona. Kołderkę pewnie kupię ale nie wiem czy będę używać od razu czy jak Maluch trochę podrośnie .
Mogę Wam podpowiedzieć, że my na początku spaliśmy w rożku i przykrywaliśmy kocykiem.
Na chwilę obecną śpimy w kokonie. Mała dalej pod kocykiem, a mały pod kolderka, ale trzeba bardzo uważać. Zabezpieczamy z każdej strony, żeby nie miał możliwości się nakryć nia ;)
 
My używamy hippa oraz olej z migdałów z rosmana :-) A do pupki tylko alantan niebieski. Idą tego niezliczone ilości 🤣
współczuje mój nie wie co to krem na pupie i zero odparzeń. Przy zębach zaczęło się coś robić ale używałam sudocrem albo mąkę ziemniaczana i wszystko pięknie sie goi. Kupiłam wiele kosmetyków a używam jednego 🤦🏻‍♀️ i niby sudocrem nie zalecany a tylko on pomaga gdy podczas ząbkowania kupy są kwaśne i robią ranki
 
współczuje mój nie wie co to krem na pupie i zero odparzeń. Przy zębach zaczęło się coś robić ale używałam sudocrem albo mąkę ziemniaczana i wszystko pięknie sie goi. Kupiłam wiele kosmetyków a używam jednego 🤦🏻‍♀️ i niby sudocrem nie zalecany a tylko on pomaga gdy podczas ząbkowania kupy są kwaśne i robią ranki
Nie ma czego wspolczuc 😉 trzeba sie cieszyc, że nie macie odparzen 😉
To fakt. Sudocrem używaliśmy po kwasnej kupce po antybiotykach po operacji. Pół dnia i pupka wróciła do siebie 🙃🙃
 
O kurde, faktycznie tego jest trochę.. U nas niebawem targi dziecięce, to chyba się wybiorę..
emoji16.png

A jakie to mobilne łóżeczko?
Oo fajnie takie targi dziecięce ☺️ Wpisz sobie Chicco baby hug 4w1 potem można z tego krzesełko zrobić są pasy więc wszystko bezpieczne . Najbardziej chodzi mi właśnie o początki żeby mieć małego na oku . Na allegro nowe kosztuje ok . 800-1000 zł my kupiliśmy używane za 450 zł ☺️
 
Mogę Wam podpowiedzieć, że my na początku spaliśmy w rożku i przykrywaliśmy kocykiem.
Na chwilę obecną śpimy w kokonie. Mała dalej pod kocykiem, a mały pod kolderka, ale trzeba bardzo uważać. Zabezpieczamy z każdej strony, żeby nie miał możliwości się nakryć nia ;)
No właśnie też myślałam żeby na początku w rożku owijać i cienkim kocykiem przykryć .
 
reklama
Do góry