reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej. Tak tu Was podczytuje ale się nie udzielam ale mam zagwostkę bo w sobotę miałam bete 98,25 w 12 dniu po insemiancji a dziś po 48 godzinach powtórzyłam aby sprawdzić przyrost i wynik jest 335,40 😳😳🤷 i tak się boje czy to nie za duży przyrost? Liczyłam że będzie gdzie koło 170 a nie ponad 300 🤔😳 a jest to 14 dzień po insemiancji na 2 pękniętych pęcherzykach. Miała tak któraś albo słyszała o takim dużym przyroście?? 🙉 Bo się martwię trochę 😌
Przyrost jest ok ☺️ Gratulacje ☺️
 
Hej. Tak tu Was podczytuje ale się nie udzielam ale mam zagwostkę bo w sobotę miałam bete 98,25 w 12 dniu po insemiancji a dziś po 48 godzinach powtórzyłam aby sprawdzić przyrost i wynik jest 335,40 😳😳🤷 i tak się boje czy to nie za duży przyrost? Liczyłam że będzie gdzie koło 170 a nie ponad 300 🤔😳 a jest to 14 dzień po insemiancji na 2 pękniętych pęcherzykach. Miała tak któraś albo słyszała o takim dużym przyroście?? 🙉 Bo się martwię trochę 😌
Kochana nie ma czegoś takiego jak za duże przyrosty 🤪 jeśli miałam dwa pęknięte pęcherzyki to może bliźniaki 😃
 
Hej. Tak tu Was podczytuje ale się nie udzielam ale mam zagwostkę bo w sobotę miałam bete 98,25 w 12 dniu po insemiancji a dziś po 48 godzinach powtórzyłam aby sprawdzić przyrost i wynik jest 335,40 😳😳🤷 i tak się boje czy to nie za duży przyrost? Liczyłam że będzie gdzie koło 170 a nie ponad 300 🤔😳 a jest to 14 dzień po insemiancji na 2 pękniętych pęcherzykach. Miała tak któraś albo słyszała o takim dużym przyroście?? 🙉 Bo się martwię trochę 😌
Gratuluje bety:) i nie martw sie nie jest to za duzy przyrost a może tez sie zdarzyc ze beda blizniaki :)
 
Hej dziewczyny jestem z mężem po badaniach genetycznych przed in vitro i wyszło że mąż ma mutacje w genie cftr w układzie heterozygotyczny. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jest się czym martwic? Panikuje a wizyta u genetyka dopiero 11 marca 😔
 
Hej dziewczyny jestem z mężem po badaniach genetycznych przed in vitro i wyszło że mąż ma mutacje w genie cftr w układzie heterozygotyczny. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jest się czym martwic? Panikuje a wizyta u genetyka dopiero 11 marca 😔
Cześć, tu niestety Ci nie pomogę, bo nasze badania genetyczne nie zostały nam udostępnione, trafiły prosto do lekarza... Dowiem się więc czegoś dopiero w przeciągu kilku następnych miesięcy...
 
reklama
Hej dziewczyny jestem z mężem po badaniach genetycznych przed in vitro i wyszło że mąż ma mutacje w genie cftr w układzie heterozygotyczny. Czy któraś z was się z tym spotkała? Jest się czym martwic? Panikuje a wizyta u genetyka dopiero 11 marca 😔
Wejdź na wątek kto po in vitro ;) tam dziewczyny mają ogromną wiedzę
 
Do góry