reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dodajesz wiary Hehehe 😀 bo ja tylko ciągle słyszę nie będziesz miała mleka 😔
Dlatego przy pierwszym tak szybko zrezygnowałam, bo przecież wysiłek i tak nic nie da. Jeszcze usłyszałam, że z takimi sutkami ( plaskimi) moge w ogóle zapomnieć o tym, że dziecko złapie pierś. Teraz wystarczył jeden dzień większego wysiłku i sutki jak wentyle 😃
Już się pochwaliłam i dzisiaj jest lekki kryzys. Co 1h co 1.5h na cycku 🙃
Muszę też pochwalić mojego męża, bo naprawdę nie muszę się niczym martwić. To dużo ułatwia. Tylko siedzę i karmie, a o mi donosi jedzenie. Jeżeli mąż ma możliwość niech bierze jak najwięcej wolnego. Życzę żeby w Polsce w końcu skończyła się tak koronapanika i żebyś miała pomoc już w szpitalu ;)
 
Dlatego przy pierwszym tak szybko zrezygnowałam, bo przecież wysiłek i tak nic nie da. Jeszcze usłyszałam, że z takimi sutkami ( plaskimi) moge w ogóle zapomnieć o tym, że dziecko złapie pierś. Teraz wystarczył jeden dzień większego wysiłku i sutki jak wentyle 😃
Już się pochwaliłam i dzisiaj jest lekki kryzys. Co 1h co 1.5h na cycku 🙃
Muszę też pochwalić mojego męża, bo naprawdę nie muszę się niczym martwić. To dużo ułatwia. Tylko siedzę i karmie, a o mi donosi jedzenie. Jeżeli mąż ma możliwość niech bierze jak najwięcej wolnego. Życzę żeby w Polsce w końcu skończyła się tak koronapanika i żebyś miała pomoc już w szpitalu ;)
Mąż bierze te dwa tygodnie ojcowskiego, później mama bierze tydzień wolnego i będzie przyjeżdżała. A dalej zobaczymy 🙂
 
Hej dziewczyny, u mnie niestety okazalo się, że moja beta to tylko i wyłącznie ovitrelle. Dzisiaj zrobilam bete i po 2 dniach wynosi juz tylko 16... :( (było prawie 40 w sobotę), także nadzieja prysła :(
 
Pierwsza beta 11 dpo, druga 13 dpo, 14 dzien po iui
Ahhh, pomyliłam z forum o in vitro 🤭 czyli rozumiem że dzisiejsza beta 14 dpo wynosi 16? Ja lekarzem nie jestem ale każda beta powyżej 5 świadczy o ciąży, w Twoim przypadku to bardzo wczesna ciąża, zrób przyrost za dwa dni.
 
My mieliśmy dawce, bo mój mąż niestety nie ma w ogóle plemników 🙁 3 inseminacje-1. udana ciąża się nie utrzymała, 2. nieudana, 3. udana Maja ma już prawie 11 mcy ❤️
Myśle, że warto spróbować z nasieniem dawcy choćby ze względu na bardzo dobre parametry. Ale warto zaplanować co dalej, porozmawiać z lekarzem, może on doradzi… A gdzie się leczysz? Jakie miasto, klinika?
Płock.
Ale mysle nad zmiana Toruń badz Bydgoszcz.
Moze inny lekarz zerknie innym okiem....
 
Tak mi się wlasnie wydawalo ;) nie raczej to ovitrelle-tak jak pisalam wczesniej dostalam 2 zastrzyki ovitrelle po owu, takze jeszcze 1,5 dawki moze sie utrzymywac w organizmie... stad te wyniki...
 
reklama
Tak mi się wlasnie wydawalo ;) nie raczej to ovitrelle-tak jak pisalam wczesniej dostalam 2 zastrzyki ovitrelle po owu, takze jeszcze 1,5 dawki moze sie utrzymywac w organizmie... stad te wyniki...
Ja bym jeszcze nie przekreślała szans. Z lekarzem się kontaktowałas?
 
Do góry