reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Tak. Zaczęłam kupować po połówkowych. Remontujemy pokój, robię mały zapas pieluch, staram się nie kupować dużo śpiochów ani bodów bo wydaje mi się że nie ma sensu, bo i tak szybko z tego wyrosną. Tym bardziej że siostry i koleżanki też mi znoszą trochę 😀 łóżeczka kupione, materace też. Także powoli zaczynamy się organizować. Ciężko mi się rozstać z tym forum hehehe. Ile to się przez 1,5 roku zmieniło 🙂❤️ pamiętam jak zaczynałam tą drogę, jedna inseminacja, druga, trzecia ..... A teraz dwa bobasy szaleją w brzuchu 🥰🥰
Właśnie dlatego trzeba walczyć bo gdybyśmy nie walczyły historia wyglądałaby inaczej 💪🥰🥰 super że już jesteście tak blisko, fakt faktem nie ma sensu dużo kupować spioszkow bo dzieciaczki szybko wyrastają a tym bardziej że też nie ma pewności jakie duże się urodzą ;)
 
reklama
Właśnie dlatego trzeba walczyć bo gdybyśmy nie walczyły historia wyglądałaby inaczej 💪🥰🥰 super że już jesteście tak blisko, fakt faktem nie ma sensu dużo kupować spioszkow bo dzieciaczki szybko wyrastają a tym bardziej że też nie ma pewności jakie duże się urodzą ;)
No właśnie. Dlatego biorę do szpitala rozmiar 56 i 62.
 
To wyobraź sobie że mąż musi mnie golić bo nie ogarniam już na ślepo 🤣🤣🤣 dobrze że ma trymer to kupiłam dla siebie końcówkę i jakoś ogarnia bo jakby miał mnie golić jednorazówką to by nam niebieską kartę założyli jakby ginekolog te rany cięte zobaczyła 🧐🤭🤣🤣🤣
A ja właśnie ostatnio sie zastanawialam jak to jest pod koniec ciazy z goleniem, bo tam to chyba właśnie samej sie nie da 😂 moj maz chyba w ogóle tego nie jest świadomy ze bedzie mial nowe obowiazki 😂😂
 
Dziewczyny, ja z takim głupim pytaniem, ale tutaj się nie wstydzę. Czy Wy w ciazy normalnie się schylacie? W sensie wypakowanie zmywarki, czy podniesienie czegoś lekkiego z ziemii? Jak to robić najbezpieczniej?
Pewnie gdyby nie zagrożona wcześniej ciaza aż tak bym nie rozkminiala, a tak przychodzą mi dziwne rozkminy do głowy. Meza mam w delegacji, w pon wracam do pracy i rozkminiam jak sobie pomóc.
Na początku normalnie, teraz z dużym brzuchem to jest wyczyn😅 nie ma głupich pytań ;)
 
A ja właśnie ostatnio sie zastanawialam jak to jest pod koniec ciazy z goleniem, bo tam to chyba właśnie samej sie nie da 😂 moj maz chyba w ogóle tego nie jest świadomy ze bedzie mial nowe obowiazki 😂😂
Ja nawet nie wpadłam na pomysł żeby mąż to robił. Robię to totalnie na oślep i tak nie widzę co z tego wychodzi 😅😅
 
reklama
Do góry