reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny😊co u Was, bo jestem trochę do tylu z informacjami😉trochę mnie tu nie było, bo nadal toczę nierówna walkę, która chyba przegrywam😪właśnie przerwano moja trzecia i ostatnia dofinansowana stymulację, bo moj organizm nie zareagował na leki😪czy ktoras z Was miała podobna sytuacje? Mój pierwszy krotki protokół tez został
Przerwany, drugi był długi i udało się uzyskać jedna komórkę, która po zapłodnieniu się nie zaimplementowala. A teraz tez był krotki protokół ze względu na czas, bo został mi miesiąc do 40-taki czyli czasu jakichkolwiek refundacji do leków w tym fantastycznym kraju🤦‍♀️ nie mam pojecia czemu tak się dzieje. Teraz mam czekać na okres i mamy spróbować na naturalnym cyklu bez żadnych leków. Tracę nadzieje, ze kiedykolwiek zajdę ciąże😪
 
reklama
Dokladnie i też na psychikę lepiej, bo te nasluchiwanie wszystkiego mnie doprawdzi do szału.. [emoji16][emoji16]
Ale super [emoji3059][emoji3059]to rośnie Wam mała Księżniczka [emoji3531][emoji3531] Dobrze ,że już powoli możesz zacząć chodzić czas będzie inaczej Tobie płynął [emoji3526]
 
Spokojnie, takie brudzenie jest możliwe, bardzo dużo kobiet ma! Serduszko pewnie, jak dzwon [emoji3059]
Rano jeszcze byly,
Potem wzielam progesteron dodatkowo, mialam utrogestan 200 (mam nadzieje ze to nie zaszkodzi), a jakas godzine temu jak aplokowalam cyclogest to mialam minimalne ilosci brudnego na papierze ale tam w srodku nie bylo juz plamienia (w porownaniu do tego co bylo wczoraj jak aplokowalam ), wiec mam nadzieje ze to takie jednorazowe bylo i juz sie nie pojawi i ze serduszko jeszcze bije :)
 
Hej, a jak u Ciebie z poziomem AMH, miałaś ostatnio badany?
Hej dziewczyny[emoji4]co u Was, bo jestem trochę do tylu z informacjami[emoji6]trochę mnie tu nie było, bo nadal toczę nierówna walkę, która chyba przegrywam[emoji25]właśnie przerwano moja trzecia i ostatnia dofinansowana stymulację, bo moj organizm nie zareagował na leki[emoji25]czy ktoras z Was miała podobna sytuacje? Mój pierwszy krotki protokół tez został
Przerwany, drugi był długi i udało się uzyskać jedna komórkę, która po zapłodnieniu się nie zaimplementowala. A teraz tez był krotki protokół ze względu na czas, bo został mi miesiąc do 40-taki czyli czasu jakichkolwiek refundacji do leków w tym fantastycznym kraju[emoji2356] nie mam pojecia czemu tak się dzieje. Teraz mam czekać na okres i mamy spróbować na naturalnym cyklu bez żadnych leków. Tracę nadzieje, ze kiedykolwiek zajdę ciąże[emoji25]
 
Dziewczyny, ja z takim głupim pytaniem, ale tutaj się nie wstydzę. Czy Wy w ciazy normalnie się schylacie? W sensie wypakowanie zmywarki, czy podniesienie czegoś lekkiego z ziemii? Jak to robić najbezpieczniej?
Pewnie gdyby nie zagrożona wcześniej ciaza aż tak bym nie rozkminiala, a tak przychodzą mi dziwne rozkminy do głowy. Meza mam w delegacji, w pon wracam do pracy i rozkminiam jak sobie pomóc.
 
Dziewczyny, ja z takim głupim pytaniem, ale tutaj się nie wstydzę. Czy Wy w ciazy normalnie się schylacie? W sensie wypakowanie zmywarki, czy podniesienie czegoś lekkiego z ziemii? Jak to robić najbezpieczniej?
Pewnie gdyby nie zagrożona wcześniej ciaza aż tak bym nie rozkminiala, a tak przychodzą mi dziwne rozkminy do głowy. Meza mam w delegacji, w pon wracam do pracy i rozkminiam jak sobie pomóc.
Ja schylam się tylko jeśli mam coś do podniesienia ale lekkiego, typu pusta butelka po wodzie, jeśli chodzi o cięższe rzeczy to oczywiście z umiarem się obciążać ale wtedy kucam i na zgiętych kolanach całym ciężarem ciała podnoszę co muszę powoli się prostując.
 
No właśnie tak myślałam, że bardziej kucajac, jednak mi gruchocza kolana jak wstaję [emoji28][emoji28][emoji28]
I poki co zginam i rozchylam nogi i tak na ugiętych sięgam[emoji849]
Musze to dopracować [emoji1787][emoji1787]
Ja schylam się tylko jeśli mam coś do podniesienia ale lekkiego, typu pusta butelka po wodzie, jeśli chodzi o cięższe rzeczy to oczywiście z umiarem się obciążać ale wtedy kucam i na zgiętych kolanach całym ciężarem ciała podnoszę co muszę powoli się prostując.
 
No właśnie tak myślałam, że bardziej kucajac, jednak mi gruchocza kolana jak wstaję [emoji28][emoji28][emoji28]
I poki co zginam i rozchylam nogi i tak na ugiętych sięgam[emoji849]
Musze to dopracować [emoji1787][emoji1787]
Hehehe. Kwestia wyuczenia. Ja mam czasami problem jak po psie na dworzu sprzątam to jak kucne to nie mogę się podnieść 🤭🤣 zastanawiamy się za którym razem padnę na ziemię i będę leżała jak klocek 🤪😂
 
Hej dziewczyny😊co u Was, bo jestem trochę do tylu z informacjami😉trochę mnie tu nie było, bo nadal toczę nierówna walkę, która chyba przegrywam😪właśnie przerwano moja trzecia i ostatnia dofinansowana stymulację, bo moj organizm nie zareagował na leki😪czy ktoras z Was miała podobna sytuacje? Mój pierwszy krotki protokół tez został
Przerwany, drugi był długi i udało się uzyskać jedna komórkę, która po zapłodnieniu się nie zaimplementowala. A teraz tez był krotki protokół ze względu na czas, bo został mi miesiąc do 40-taki czyli czasu jakichkolwiek refundacji do leków w tym fantastycznym kraju🤦‍♀️ nie mam pojecia czemu tak się dzieje. Teraz mam czekać na okres i mamy spróbować na naturalnym cyklu bez żadnych leków. Tracę nadzieje, ze kiedykolwiek zajdę ciąże😪
Hej, ja pierwsze podejście takie mialam, krotki protokol - na punkcji nic nie pobrali.
Amh mialam wtedy 1,29, 31 lat.
A jesli przerwali to juz na kolejna procedure nie masz refundacji na leki?
Bo przerwali w trakcie? Kazali odstawic leki?
 
reklama
Hahaha.. no ja póki co taki trochę Małysz![emoji23]
W razie jakbyś miała awarie, czego nie życzę to pisz na forum, podjedziemy! [emoji23][emoji23][emoji23]
Hehehe. Kwestia wyuczenia. Ja mam czasami problem jak po psie na dworzu sprzątam to jak kucne to nie mogę się podnieść [emoji2960][emoji1787] zastanawiamy się za którym razem padnę na ziemię i będę leżała jak klocek [emoji2957][emoji23]
 
Do góry