reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja to w ogóle nie pochwaliłam się Wam, że u mnie mieszka mały wielkoludek :) jest o ok 2 tygodnie większy. Tydzień temu ważył 2500g. W Polsce 1.5 wcześniej był wiemierzony na 2600g. I tam pani powiedziała, że będzie minimum 4kg, a tutaj, że na pewno nie będzie dziecko 4kg+, max 3800g. I bądź tu człowieku mądry🤷‍♀️ pierwszy syn 4350g więc maluszka się nie spodziewam 😅 w środę idę do ginekologa I może ustalimy już termin cc.
 
Ja to w ogóle nie pochwaliłam się Wam, że u mnie mieszka mały wielkoludek :) jest o ok 2 tygodnie większy. Tydzień temu ważył 2500g. W Polsce 1.5 wcześniej był wiemierzony na 2600g. I tam pani powiedziała, że będzie minimum 4kg, a tutaj, że na pewno nie będzie dziecko 4kg+, max 3800g. I bądź tu człowieku mądry🤷‍♀️ pierwszy syn 4350g więc maluszka się nie spodziewam 😅 w środę idę do ginekologa I może ustalimy już termin cc.
No jak ponad 4 kg to rzeczywisice wielkoludek:) :)
A jesli dobrze kojarze to 1 synka urodzilas naturalnie? Wow
 
Ja to w ogóle nie pochwaliłam się Wam, że u mnie mieszka mały wielkoludek :) jest o ok 2 tygodnie większy. Tydzień temu ważył 2500g. W Polsce 1.5 wcześniej był wiemierzony na 2600g. I tam pani powiedziała, że będzie minimum 4kg, a tutaj, że na pewno nie będzie dziecko 4kg+, max 3800g. I bądź tu człowieku mądry🤷‍♀️ pierwszy syn 4350g więc maluszka się nie spodziewam 😅 w środę idę do ginekologa I może ustalimy już termin cc.
Super, i dobrze, lepiej większy niż takie maleństwo że nie wiadomo jak złapać😉
 
Hej Kobietki!
Dzisiejsze usg prenatalne wszystko prawidłowo, Malutka rosnie książkowo!
Jest slad po odklejonej delikatnie kosmowce, ale nie ma nic swiezego, wiec uwaga.. mogę chodzić! Co prawda powoli mam się rozkręcać, ale od pon mam zgodę na powrót do pracy [emoji16][emoji16][emoji16]
Bardzo dziękuję za wsparcie![emoji8][emoji8]
 
Hej. Ja mam dziś ten sam problem po badaniu, rano mialam usg dopochwowe i o 12 ledwo wcisnęłam leki wiec to chyba normalne?[emoji16]
Trzymam kciuki [emoji8][emoji110]
Dziewczyny od wczoraj od wieczora czuje że mam mocno rozpulchniona pochwę.. aplikacją luteiny jest mocno utrudniona.. czy to normalne?
 
reklama
Hej Kobietki!
Dzisiejsze usg prenatalne wszystko prawidłowo, Malutka rosnie książkowo!
Jest slad po odklejonej delikatnie kosmowce, ale nie ma nic swiezego, wiec uwaga.. mogę chodzić! Co prawda powoli mam się rozkręcać, ale od pon mam zgodę na powrót do pracy [emoji16][emoji16][emoji16]
Bardzo dziękuję za wsparcie![emoji8][emoji8]
Cudownie ❤️❤️ rośnijcie zdrowo 😘✊
 
Do góry