reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ooo to naprawdę musisz mieć pokaźny ten brzuszek 🥰 ale to słodki taki brzuszek wiedząc , że w środku kryją się Maluszki ♥️♥️
Nooo duży jest 😁 wyglądam jakbym do porodu zaraz szła 😉😲 ciężko się robi ale w końcu dwie bestie siedzą w środku i najważniejsze żeby były zdrowe, no i chociaż 3 kg po urodzeniu 😀
 
reklama
Dziewczyny dałam radę, jest sukces, pojemniczek oddany 😂😂😂 za to Pan który pobierał mi krew się nie popisał bo uparł się na pobieranie krwi z ręki z której zawsze gorzej leci i mówię mu że lepiej z drugiej, a ten swoje. Więc zamiast 3 próbek pobrał 1,5 😆 ale mówił że wystarczy do badania więc uwierzyłam na słowo 😂
No co za uparty facet hehe 😁😁 ale dobrze,że coś się udało pobrać ☺️
 
Dziękuję Kochane za kciuki 🥰🥰 Niedawno wróciłam do domu po wizycie. Wszystko jest dobrze Mały już waży 290 gram jest o tydzień do przodu wzrostem ☺️ Łożysko się przesunęło, szyjka długa. Byłam dziś też w sklepie już pomału zaczynam kupować ciuszki bo zaraz jest połowa więc nie ma co czekać bo potem będzie pewnie ciężej ☺️
 
Ooooo ale bombowo! Najwazniejsze, że wszystko w porządku z Małym Cudakiem! Oby tylko tak dalej.. [emoji8]
Dziękuję Kochane za kciuki [emoji3059][emoji3059] Niedawno wróciłam do domu po wizycie. Wszystko jest dobrze Mały już waży 290 gram jest o tydzień do przodu wzrostem [emoji3526] Łożysko się przesunęło, szyjka długa. Byłam dziś też w sklepie już pomału zaczynam kupować ciuszki bo zaraz jest połowa więc nie ma co czekać bo potem będzie pewnie ciężej [emoji3526]
 
Dziękuję Kochane za kciuki 🥰🥰 Niedawno wróciłam do domu po wizycie. Wszystko jest dobrze Mały już waży 290 gram jest o tydzień do przodu wzrostem ☺️ Łożysko się przesunęło, szyjka długa. Byłam dziś też w sklepie już pomału zaczynam kupować ciuszki bo zaraz jest połowa więc nie ma co czekać bo potem będzie pewnie ciężej ☺️
Super że z maleństwem wszystko w porządku ❤️
 
reklama
Dziękuję Kochane za kciuki 🥰🥰 Niedawno wróciłam do domu po wizycie. Wszystko jest dobrze Mały już waży 290 gram jest o tydzień do przodu wzrostem ☺️ Łożysko się przesunęło, szyjka długa. Byłam dziś też w sklepie już pomału zaczynam kupować ciuszki bo zaraz jest połowa więc nie ma co czekać bo potem będzie pewnie ciężej ☺️
Super 😍😍😍
 
Do góry