reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jedz najlepiej na leżąco, ja dostalam krwawienia w pracy to moja Doktor kazała mi się jak najmniej pionizowac i mnie dziewczyny wiozly na leżąco z tyłu na fotelu.
Powoli i dotrzecie na pewno.
Taki mam plan żeby jakoś na leżąco lub pół leżąco przejechać.. boje się okropnie ale jak nie pojadę to dalej będę czekać nie wiem na co..
 
reklama
Ja myślę, że nie ma sensu czekać..
Moja Gino mówiła, że krwiak jest efektem czegoś, a nie ze powstał sam z siebie. U mnie było odklejenie kosmowki, a jednak druga gino jak pojechałam w ogóle tego nie widziała, ani odklejenia ani nic. Stwierdziła, że oczyszcil mi się krwiak i już go nie widać a dzien pozniej na usg na innym aparacie krwiak 2,5x 0.8. Paranoja jakaś.
Dobrze, że dmuchasz na zimne.
Wez jakiś kocyk i poduche, powoli nie po dziurach i będzie ok.
Jest to jakieś ryzyko ale wolałabym je podjąć niż czekać nie wiadomo na co.
Wspieram całym serduchem!
Taki mam plan żeby jakoś na leżąco lub pół leżąco przejechać.. boje się okropnie ale jak nie pojadę to dalej będę czekać nie wiem na co..
 
Ja myślę, że nie ma sensu czekać..
Moja Gino mówiła, że krwiak jest efektem czegoś, a nie ze powstał sam z siebie. U mnie było odklejenie kosmowki, a jednak druga gino jak pojechałam w ogóle tego nie widziała, ani odklejenia ani nic. Stwierdziła, że oczyszcil mi się krwiak i już go nie widać a dzien pozniej na usg na innym aparacie krwiak 2,5x 0.8. Paranoja jakaś.
Dobrze, że dmuchasz na zimne.
Wez jakiś kocyk i poduche, powoli nie po dziurach i będzie ok.
Jest to jakieś ryzyko ale wolałabym je podjąć niż czekać nie wiadomo na co.
Wspieram całym serduchem!
Masz rację, dziękuję. Zaryzykuje bo tak to leżę i czekam ale sama nie wiem na co...
 
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

04.01. @Hankaa - wizyta, USG 👣🍀🍀🍀✊✊✊

05.01. @hername - wizyta kontrolna, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

13.01. @Fok123 - I wizyta po transferze, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

20.04. @eij - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
Siedziałam w gabinecie ponad godzinę, jest krwiaczek ponad 1cm i nisko kosmówka, poza tym wszystko jest w porządku na szczęście. Dzidzia rośnie prawidłowo dzięki Bogu🙏❤️ Ciężko powiedzieć czy to się wchłonie czy np powiększy ale trzeba być dobrej myśli. Za trzy tygodnie kontrola.
 
Siedziałam w gabinecie ponad godzinę, jest krwiaczek ponad 1cm i nisko kosmówka, poza tym wszystko jest w porządku na szczęście. Dzidzia rośnie prawidłowo dzięki Bogu🙏❤️ Ciężko powiedzieć czy to się wchłonie czy np powiększy ale trzeba być dobrej myśli. Za trzy tygodnie kontrola.
Dobrze , że z dzieckiem wszystko dobrze 🥰 Trzymam kciuki żeby krwiak się wchłonął ✊✊ ale dobrze ,że pojechałaś bo takie czekanie jest stresujące . Będzie wszystko dobrze ☺️
 
reklama
Siedziałam w gabinecie ponad godzinę, jest krwiaczek ponad 1cm i nisko kosmówka, poza tym wszystko jest w porządku na szczęście. Dzidzia rośnie prawidłowo dzięki Bogu🙏❤️ Ciężko powiedzieć czy to się wchłonie czy np powiększy ale trzeba być dobrej myśli. Za trzy tygodnie kontrola.
Ufff, to super, że z bąbelkiem wszystko w porządku, a ten dupek się wchłonie 😘

A tak w ogóle to na kiedy masz termin porodu? Może chcesz wpisać w kalendarz? 🙂
 
Do góry