reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

03.01. @Fok123 - II beta po transferze 🙂✊✊🍀🍀🍀

05.01. @hername - wizyta kontrolna, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

20.04. @eij - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
Asia,
Możesz mnie wpisac 13.01 1 wizyta po transferze.
W ogole to cos pusto tu z inseminacjami
 
Trzymamy kciuki, a to jakiś inny lekarz czy rutynową kontrola u swojego?
A bierzesz acard albo heparyne?
Dziewczyny jadę jutro na wizytę 200km z moim nieszczęsnym krwawieniem i plamieniem. Trzymajcie kciuki żebym wgl trasę przetrwała i żebym w końcu dowiedziała się co jest grane, żeby wszystko się dobrze skończyło
 
To ogromna radość, super, że masz możliwość jej doświadczać! Tylko świętować.. prosecco 0%[emoji3059]
Haha no w sumie jakas jedna na milion szansa jest ze ta komorka sie moze podzielic:) ale jesli jedno sie urodzi to juz bede mega szczesliwa chociaz maz jak mu to przeczytalam zaczął rozmyslac i mowic jak super by bylo:)
 
Trzymamy kciuki, a to jakiś inny lekarz czy rutynową kontrola u swojego?
A bierzesz acard albo heparyne?
Jadę do prowadzącego ciążę. Nie biorę acardu ani heparyny.. u mnie raz widzą krwiaka raz nie, krwawienie co kilka dni i brudzenie cały czas.. byłoby miło gdyby ktoś się w końcu określił bo mam dość :(
 
Jadę do prowadzącego ciążę. Nie biorę acardu ani heparyny.. u mnie raz widzą krwiaka raz nie, krwawienie co kilka dni i brudzenie cały czas.. byłoby miło gdyby ktoś się w końcu określił bo mam dość :(
Kurcze wsppolczuje to musi byc strasznie stresujace, ale jak raz widza a raz nie to wyglada jakby gdzies tam byl tylko sie przemieszczal i na usg czasem nie widac? Dziwne w sumie to
 
Kurcze wsppolczuje to musi byc strasznie stresujace, ale jak raz widza a raz nie to wyglada jakby gdzies tam byl tylko sie przemieszczal i na usg czasem nie widac? Dziwne w sumie to
No bardzo dziwne... Już jestem psychicznie wykończona.. 😓mam nadzieję że nie zaszkodze sobie taką trasą i w końcu czegoś się dowiem..
 
Jenka, bardzo Ci współczuję, bo sama wiem, co to znaczy! Wydaje mi sie, że różnica w sprzęcie może mieć znaczenie.
Czekam jutro na wieści. Odpoczywaj ile możesz. [emoji8]
Jadę do prowadzącego ciążę. Nie biorę acardu ani heparyny.. u mnie raz widzą krwiaka raz nie, krwawienie co kilka dni i brudzenie cały czas.. byłoby miło gdyby ktoś się w końcu określił bo mam dość :(
 
reklama
Jedz najlepiej na leżąco, ja dostalam krwawienia w pracy to moja Doktor kazała mi się jak najmniej pionizowac i mnie dziewczyny wiozly na leżąco z tyłu na fotelu.
Powoli i dotrzecie na pewno.
No bardzo dziwne... Już jestem psychicznie wykończona.. [emoji29]mam nadzieję że nie zaszkodze sobie taką trasą i w końcu czegoś się dowiem..
 
Do góry